Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy haver csaj "drágának"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haver csaj "drágának" nevez, megölel és azt írja, hogy "szeretlek", akkor akar valamit? Vagy csak barátnak? Franc se érti

Figyelt kérdés

Ezek alapján úgy gondolom,bejövök neki.Èlőben szokott nézni is,átölel.niDe többször is előfordul,hogy elkezd nekem azokról a pasikról mesélni akik elvileg tetszenek neki.Vagy csak féltékennyé akar tenni? (én is meséltem neki arról a csajról akivel majdnem összejöttem)

16/F-15/L



2012. szept. 19. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony barát-zóna, menekülj!
2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:
hát lehet ha olyan igen jóban vagytok akkor csak úgy mint idősebb testvért,szeret.a szeret-nem jelenti azt h szerelmes.
2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van egy jó tippem. KÉRDEZD MEG!!!!

Nem látok bele a csaj fejébe de én olyannal is csináltam aki tetszett meg olyannal is akit havernak tekintettem

2012. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy nagyon jó barátság..
2012. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom elrontani a barátságot
2012. szept. 19. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem ha tényleg jó barátok vagytok akkor nem fog kiborulni ha finoman rákérdezel
2012. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Feltekennye akar tenni es totalisan beled van esve, ezt garantalom en neked.
2012. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"csak nem akarom elrontani a barátságot" Kedves kishaver, beszéljünk, mint férfi a férfival... Kezdjük ott,hogy bevallod hogy téged a lány barátsága egy kicsit sem érdekel, mondhatni hidegen hagy (mert ha annyira fontos lenne neked a barátságotok meg sem fordulna a fejedben, hogy megdugd. Ami pedig ugye megfordult?!!) Ezérthát ne áltass minket, és elsősorban magadat, hogy azért nem kérdezed meg mert nem akarod elrontani a barátságotokat. Nem ezért. Hanem azért, mert besz@ri vagy. Röviden tömören.
2012. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hülye vagy 7-es.Ő a legjobb lány barátom,sajnálnám ha emiatt elveszíteném.Ugyanis néhány lány vmiért megsértődik ezen.Természetesen megfordult a fejemben,hogy lefekszem vele,de nem csak arra kell.Én még nem vagyok ennyire kiégve..
2012. szept. 19. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Miaz hogy a legjobb lány barátod búza vagy haver? Meg miaz hogy nem vagy még annyira kiégve? pontosan tudjuk mindketten hogy mit akarsz attol a lánytol.
2012. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!