Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik az iPhone-t...

Miért veszik az iPhone-t amikor egy csomó dolgot nem tud és szándékosan lett ilyen?

Figyelt kérdés

Az ára az nyilvánvaló hogy túlzás. De ezért a pénzért semmi extrát nem adnak csak az IOS-t meg egy almát a hátuljára.


A 4-et láttam már párszor és fogtam is a kezembe. Azt tudom róla hogy az aksit nem tudod kivenni, a memóriát nem bővítheted, ebbe már micro SIM kellett miközben az összes többi teló még jó volt normál SIM-mel.

Az IOS nem ingyenes ellentétben az androiddal, nem lehet úgy személyre szabni, nincs főképernyő.

iphone-ra nem lehet másik telefonról átküldeni zenét, képet és fordítva se megy, csak itunes-en keresztül tud kommunikálni a számítógéppel.

A garancia is kevés rá és úgy tudom hogy már nem fogják cserélni az egész telefont egy hiba miatt.


2012. dec. 4. 18:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A garanciát lehet venni azt tudom de más telefonhoz alapból nem csak 1 év jár.


Ha megveszel 1 16Gb-os iPhonet és később több memóriát szeretnél akkor ezért kell venned egy drágább készüléket, így elég drága a memória :S


Haverom nagy Apple-s. Neki már a 2. iphone 4 ment tönkre. Egyszer befagyott és csak nézte h mi van. Nem bírta újraindítani, aksit meg kiszedni nem lehetett.


Zene küldés nem illegális. Egyébként saját zenét bármikor küldhetsz.


Egyébként elég szegényes a választék az Applenél. A samsungnak több készüléke is van, míg az apple pár évente kiad egyet. Egyik se qwerty-s, egyik se vízálló.

2012. dec. 4. 22:24
 12/19 anonim válasza:
ti mit csináltok a telefonal mert én hívok sms fénykép ritkán email mms és kész bele tesznek minden sz.rt csak hogy a hülye nép megvegye mert ebbe nagyobb a processzor meg memória 16gb mi a fa..nak ??
2012. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hehe :D látom előtűntek az apple részvényesek is hogy kivegyék a részüket a csatából ami valószínűleg az emberi közízlést fogja meghatározni az elkövetkező 20 évre :D


Azért van rá 1 év garancia mert az apple az erkölcsi és a tervezett elavulást egyaránt preferálja! Erről voltak ellene külön perek is!

Igen, pontosabban a tervezett elavulás miatt hozott ítéletet a bíróság ahol meg kellett növelniük a termékeik élettartamát olyan szánalmasan alacsonyan volt tartva.

Ja persze az "Im a mac Im a pc" típusú reklámjaik nem ezt hordozták mint üzenet. Hát akkor biztos nem így van. Mellesleg melyik márka volt az első amelyik ilyent váltott ki az emberekből?

Az erkölcsi elavulásról meg ne is beszéljünk. Az mennyi is most náluk? Fél év?


Voltak igazán jó innovatív OS-ek is azóta már a piacon amik védelmére érdekes módon senki nem emelne kardot max a hozzáértők között.


Hmm most belegondolva ezek a viták kb mint az Ati vs Nvidia vagy az Intel vs AMD volt anno :D:D Röhej a köbön! :D

2012. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én azért vettem nemrég egy iPhone 5-öt, mert megtehetem, nem halok éhen, ki tudom fizetni a rezsit és a számlákat. Vigyázok a dolgaimra, ha úgy adódik 2 év múlva eladom, ha visszajön a harmada, már megérte. Tisztában vagyok vele, hogy közel sem éri meg az árát és hogy lehetetlen kihasználni, és vannak sokkal jobb telefonok is, de nekem most ez tetszett, így megvettem. Jó munkám van, ezért megendedhetem magamnak.
2012. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Akkor még megérteném azt ha valaki iphonet vesz hogy ha az a telefon mindent tudna amit egy mai telefon tudhat és amit elvárhatunk egy telefontól.


Nekem egy Androidos QWERTY-s telefonom van és a QWERTY miatt vettem főleg. Az Apple nem gyárt QWERTY-s telefont.

Ezt tudom bővíteni, most 2GB-os a kártya de 32GB is mehetne bele.

2012. dec. 5. 18:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt qwertys telefonom és tapasztalatból mondhatom, hogy csak minimálisan gyorsabb és kényelmesebb azzal írni.
2012. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb vele írni az biztos mert érzed a gondokat az ujjaddal és nehezebben nyomsz félre.
2012. dec. 5. 19:35
 18/19 anonim ***** válasza:
iPhone-hoz is van QWERTY billenytűzetes tok...
2012. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem Galaxy Note 2-m van, és nem elég nekem a 16Gb. Amiből a felhasználó 10.5gb-t kap. Ez az Apple-nál sincs másképp.

Van benne 1 32gb-s memóriakártya, és tele van játékkal, így még az a kb 40gb sem lesz elég 1 idő után. De így kényelmesebb használni. Szóval aki játszani is akar a telefonon, annak nem elég a 16gb. A 32Gb-s iPodom is tele volt játékkal, s alig volt szabad helyem már.

2012. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!