Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használtok?...

Milyen telefont használtok? Meg vagytok vele elégedve? Nem zavar, hogy a konkurencia talán jobbat kínál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ZTE 547i-t használok, bár mondjuk pont most veszek egy Alcatel One Touch 720-at. De amúgy engem eddig nem zavartak a jobb telefonok (okostelefonok), ezt sem cserélném le csak már nagyon karcos a kijelzője, ez volt vele eddig a legnagyobb bajom, de úgy általában szerintem jó kis telefon volt. :) Amit most fogok venni, az sem okostelefon, de arra mondjuk nem is nagyon lenne pénzem, meg hát jó nekem ez is! :)
2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mondom meg mim van, de tökéletesen megfelel arra, amire szükségem van. Android 2.3.7, 600MHz. 512RAM, 3,5".

Viszi az eredeti Divx filmeket, tökéletesen, hiba nélkül fut a GPS, lejátssza a youtube videokat, WiFin tartottam a kapcsolatot a családdal Horvátországból és a tengerentúlról, az autó motormenedszerének tudom olvasni, törölni a hibakódját, hosszú úton logolja a motor sok paraméterét későbbi kiértékelésre, műholdvevő parabola beállításí értékeit küldi utánam WiFin a tetőre, nem kell ordítozni, ebook anyagot tudok olvasni.... Soroljam?

Nem érdekelnek a nagyobb tudású, gyorsabb, többmagos, dizájnosabb, divatosabb gépek addig, amig a kezemben lévő teljesíti elvárásaimat és röccenés nélkül megy.

Amikor már nem tud olyat, ami kéne, váltok.. De csak akkor és ez nem anyagi kérdés.

2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!