Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik valami androidos...

Létezik valami androidos "gyorsító"telepítése a Samsung Minimre (GT-S5570) (android verzió 2.3.5), meg egyébként is, mivel nagyon belassult?

Figyelt kérdés
Szoftvert frissítettem rajta és nincs több, mint 15 telepített alkalmazás. Szóval nem értem a lassulás okát.

2012. dec. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs gyorsító. mennyi szabad tárhely van a belsőmemóriában? Töröld a gyorsítótárakat, és egysből nem lesz lassú. Ajánlom az advanced task killer nevű programot is...
2012. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában olyan alkalmazás okozza a lassulást amelyik folyamatosan fut pl Facebook alkalmazás
2012. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fut semmi folyamatosan az élő hátteren kívűl és a widget óra csak. A RAM kezelő 206/280 mbot mutat. A task killert feltelepítettem. Kipipáltam, nem pipáltam...nem változott a helyzet semmit. Olyat látok, hogy RAM tisztítása. Esetleg próbáljam meg? Mit jelent hogy mentsek le mindent? Mi mindent kéne mentenem? Gyorsítótárat nem találtam. Segítség! Megőrűlök olyan lassú!
2012. dec. 6. 21:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A válasz szerintem. Illetve biztosan. Időközben rájöttem, hogy a google a barátom. Megsúgta, hogy a gyorsítótárat a böngészőben találom. A mobil most szokatlanul gyors lett hála neked. Köszönöm. :)l
2012. dec. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!