Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont tervezek venni,...

Okostelefont tervezek venni, de nem tudom melyiket. HTC One s / Iphone 4S / Samsung Galaxy S3 / HTC One XL?

Figyelt kérdés
Nem csak ezek közül gondolkozom, csak egyelőre ezek keltették fel az érdeklődésemet. HTC One S-nek különösen érdekelne az üzemideje. Galaxy S3, HTC One XL nem kényelmetlenül nagy?

2012. dec. 4. 23:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
XL-t hanyagold mert az a One X amerikai verziója amelyen van LTE (magyarországon használhatatlan) és kétmagos S4 proci van benne, viszont sokkal drágább mint a One X
2012. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
53%

Iphone 4s-t is hanyagold, egyszerűen nem éri meg. A telefonokat próbáld ki élőben, szerintem nem túl nagy, vagy ha igen akkor hozzászoksz majd. Az S3 a legjobb ha van elég pénzed rá. Viszont a One X is majdnem olyan jó, de az S3 kamerája és teljesítménye sokkal jobb.

A One S is egy elég jó választás, jó a kamerája, én ezt ajánlom leginkább ha nem akarsz bikagépet és nem zavar a kjelzője (mely pentile matrix és ez zavarhat, nézd meg élőben, viszont a teló formailag hihetetlen jó)

2012. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
One S vagy iPhone 4s. Galaxy S3-ban annyi ramot foglal a saját kezelőfelület, hogy nem működik a multitask. Pl ha netezel és hívnak, bezárja a böngészőt. Az anyagminősége még akkor sem lenne megbocsájtható, ha az ára végéből egy 0-t levágnának.
2012. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Az attól függ... Nagyon nem mindegy, hogy Snapragon S3-as HTC One S vagy S4-es.... Az S4-ből kevesebbet gyártottak sajnos mivel voltak gondok a raktáron lévő Snapdragon S4 készlettel... Konkrétan kevés volt belőle :D

Egyébént én még ajánlom figyelmedbe az Xperia T-t ami sokkal jobb az összes általad felsorolt telefonnál! Vagy Nexus 4

2012. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Miért zavarna a HTC One S-nek a kijelzője, miben más mint a többi? Azóta még találtam a HTC One X+ -t, arról tudtok vmit?
2012. dec. 5. 07:34
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
En az Iphonet mondom nekem 4 éve van almám es semmi baj se volt vele. Nagyon jó minőség!
2012. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
szerintem samsung galaxy s3-mat vegyel
2012. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Itt a samsung reklámanyaga a samoled (pentile matrix) és rgb kijelzők összehasonlításáról. [link]


Az a vicces,hogy a samsug is visszaállt pentilera, mert beégtek a plusok. Egyszerűen recés a kép, olvasni nagyon rossz rajta. Én utáltam a galaxy s kijelzőjét emiatt.

2012. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Szevasz!


Hadd kommentáljam meg egy kicsit a választásodat...

1)Már egy istant bannt szántam egyik telefonnak, íme:

iPhone 4S.Miért?Mert annyiba kerül ,még drágább is mint egy S3, Fele annyit nem tud.

Tehát :HTC HTC kiesve, mert valahogy nekem egyáltalán nem szimpatikusak.

Galaxy s3

2012. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mivel tud feleannyit mint az S3? Tejfölösdobozságban? Nadrágzsebből kilógásban? 1 nap alatt lemerülésben? Programok folyamatos bezárogatásában? Szar hangminőségben? Igen, ezekből pont duplán jó az iPhone.
2012. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!