Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III vagy Sony...

ZTE Blade III vagy Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés

Venni akarok karácsonyra egy telefont kártyás csomagban nem előfizusan, melyik éri meg jobban az Xperia Tipo 23.785Ft a Blade 3 28.535Ft.Szval melyik éri meg jobban? Még se Xperia, se ZTE telefonom nemvolt, szval jöhetnek a tapasztalatok,ötletek...stb Melyik érné meg jobban?

Innen venném:

Blade 3 [link]

Tipo [link]


(más telefont ne ajánljatok)



2012. dec. 6. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ZTE
2012. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ZTE
2012. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát döntsd el, hogy megér e neked 5000 forintot a zte +200 mhz-e, és az 5 mp-es kamerája, vagy nem. Más különbség nincsen.
2012. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a nagyobb, 4-szer élesebb kijelzője.
2012. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem akkor a ZTE jobban megéri? megbízható márka? nem romlik el hamar?
2012. dec. 6. 16:31
 6/7 banános tészta válasza:

szerintem jobb a ZTE

én is ilyet veszek majd

2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 takacsek válasza:
szerintem inkább vegyél xperia tipot. nekemis az van és rendkívül jo és megbízható telefon. mind azon túl a zte ivel joval nagyonn kijelzője van, az elején még nem fogod észrevenni de olyan jó 2hónap után már egy napot se fog kibirni az aksija. nekem kb egy hónapja van meg és volt már hogy 5napig nem töltöttem, ugy hogy amikor csak tudtam zenéz hallgatam rajta. amúgy wifi zéssel (nálam 0-24ben fenan neten és igyis elég 2 naponta tölteni. úgyhogy ha rámhallgatsz akkor megveszed az xperiat
2012. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!