Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In, Motorola...

ZTE Grand X In, Motorola Motolux, vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyik a legjobb?
2012. dec. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Motorola Motolux hogy a pic sába jött ide am? Vagy csak az árakat nézed mert az bah,ZTE meg az U a legjobb Motolux meg egy ösrégi túlárazott szar hogy kifejezzem,600 Mzh-s proci van benne ami nagyon szar,alsókategóriásokban ezerszer jobb van,az U az jó az kettő magos 1 Ghz ZTE pedig csak simán 1 magos de töbszálas futtátásra képes ezért mondható (2in1)

Turboost technológiával pedig 2Ghz de ez x86-os az U meg ARM,attól függ mire kell igazán a ZTE-n pár játék nem kompatibilis de az appok 70%a igen az U-n viszont minden megy

2012. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok, tehát nekem a fele amit írtál kínai, de köszönöm:D

Nálam az elsődleges szempont a kamera, illetve, hogy ne akadjon, ne legyen lassú:)

Eddig az Xperia a legjobb számomra, csak annyi bajom van vele, hogy kicsi a kijelző.

2012. dec. 6. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Elnézést nem tudtam hogy nő vagy :)

Akkor ZTE szép képeket is csinál

2012. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peti831214 ***** válasza:
Női kézben max 4 coll amit el tudok képzelni!:) De ha tényleg választani kell Grand X IN, Xperia U között, akkor mindenképp a Grand X a jó vétel! Sokkal, sokkal erősebb a telefon! Motorolla kuka, szal hagyjuk a témát!:)
2012. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!