Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefont...

Ezek közül melyik telefont választanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezek közül a telefonok küzül a helyemben melyiket választanátok,most nem a legjobbat kérdeztem hanem úgy ár/arányban melyiket éri meg legjobban?Telenornál akarok kártyásat venni karácsonyra.Szeretném ha leírnátok hogy melyiket vennétek, és melyik az amelyiket biztos nem.

Huawei Ascend Y200

ZTE Blade III

Sony Xperia Tipo

Alcatel One Touch C


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. dec. 6. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipo vagy ZTE Blade 3
2012. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel megkönnyebbítetted a döntésemet, valami indok esetleg?
2012. dec. 6. 19:40
 3/4 anonim válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Telenor kártyás csomagot fogok vásárolni karácsonyra. :)

A legjobbnak ár/érték arányba a ZTE Blade III-mat mondják rengetegen, szóval ha van rá pénzed, akkor talán ezt javaslom leginkább, a felsoroltak közül. Viszont ha kevesebbet akarsz költeni, ott van a (valóban) fantasztikus Huawei, amely szintén kiváló telefon tesztek és kommentek alapján is, tehát megéri az árát ő is. Én viszont az Alcatelre pályázom, mert ugye az 15.000ft, csak. Még megvizsgálom élőben is, aztán eldöntöm, remélem jó vétel lesz, ha lesz. :) Nekem nem fontos a játék, így elegendő a processzora és a ram mennyisége, nekem csak a minőségibb internetezés, nagyobb képernyő fontos, ezért váltanék rá. Csak nem tudom mennyire lehet megbízható, mennyire strapabíró külsőleg. (Egyébként nagyon vigyázok mindenemre...) Na majd látjuk... :)

2012. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb ár értékűek az xperia tipo és a blade3. A tipo olcsóbb, viszont 200 mhz-el kissebb az órajele. Döntsd el, hogy az a 200 mhz mennyit ér neked.
2012. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!