Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

TOXIC. kérdése:

Milyen okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül. Nem vagyok képben, hogy mely paramétereket kellene nézni, melyiket a jobb kezelni stb.

Samsung Galaxy S3-ra gondoltam, de tényleg nemtudom.. Akármilyen tapasztalatot, vagy tippet, akármit ha megosztanátok, hálás lennék érte.

A mostani ami nekem van, egy Xperia X10 mini pro, ezt cserélném.



2012. dec. 7. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha bármi szóba jöhet, akkor a Samsung csúcskészülékeiből lenne a legjobb választani. Csak az üzemidő miatt is.

Nekem Samsung Galaxy Note 2-m van, és hardverileg az S3-at veri. +2gb ram van benne, ami miatt szinte mindig futhatnak az appok rendesen. Az S-Pen pedig sokat dob rajta számomra, mert szeretek rajzolni néha + jegyzetelés céljából is jó dolog. Nem sokkal drágább az S3-nál, és ha nem zavar a méret, akkor szerintem ez jó választás. Én nem bántam meg.

2012. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
31%
Csakis az S3 !!! A note az picivel nagyobb de azis tudja amit tudnia kell!!! Azt az xperiat tényleg már le kell cserélni :D
2012. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a Windows op rendszeresek? Azok mennyire jók?
2012. dec. 7. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok is eléggé jók. Főleg a lumia 920+az "új" Htc teló,amin már wp van.
2012. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miaz a wp? :D
2012. dec. 8. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:

A wp a WindowsPhone.


De viszont, ha wp-s telefont veszel, akkor inkább nokiát vegyél. Arra több a támogatás. Most is a samsungosok nem is fogják megkapni ha jól tudom a 7.8-as frissítést a 7.5-re.

2012. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baj a régi XPeriákkal, de a mostaniakkal semmi probléma nincsen. :) Kérem, csak az nyilatkozzon a mostaniakkal kapcsolatban, akinek SAJÁT élménye van vele.


Nos, én szívesen ajánlok neked telefont ezek közül, ha megmondod a keretösszeget. Ugyanit az S3 meg a Note 2 a két legdrágább, ahogy néztem - a nokiák mellett.


Ha tehetném, én a legújabb nokiát venném meg, vagy a saját telefonom mellett döntenék - xperia p.


Azért majd írd meg, hogy melyiket választottad.

2012. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az idei xperia modellek tudása a közelébe sem ér 1 note2-höz.

az aksiideje is az összes androjdos telefonnál jobb kivéve a razr max-nál.

Ha már 150ezret akar valaki kiadni 1 telefonért akkor ne 100 alatt ajánlj készüléket.

2012. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Nagyon kedves lenne tőled, ha nem az én egyéni véleményem kritizálnád, hanem esetleg a kérdezőnek segítenél. Egyébként nem tudom hol nézted, de szerintem a legújabb nokiák biztos, hogy nem százezer alattiak, főleg a t-mobile-nál nem.

Arról szó sem esett a közlendőmben, hogy egy note 2 mennyit tud. Köszönöm a figyelmet.

2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!