Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vaterán hirdetett telefonokk...

A Vaterán hirdetett telefonokkal kapcsolatban én vagyok túl gyanakvó, vagy tényleg sok a lopott, talált készülék?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy sokan a hűségszerződéses telefonjukat eladják, de az ilyen "elveszett a tőltö, új, de nincs meg a garancialevél, beszámítottam, tartozás fejében kapott..." nem gyanús?
2012. dec. 7. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem ő lopta megvette a sarkon egy cigánytól 15-20 ezerért, mert annak csak az volt a lényeg, hogy szabaduljon tőle a vevője meg örült, mint majom a farkának, hogy "gyaaa eladom öcsém, mekkora biznisz!"
2012. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy az egész vatera olyan, mint valami szemetes konténer. Évekkel ezelőtt még jó volt, de most... Műszaki cikkek, sokszor a bútorok nagy része is az amit a lomisok összekukáznak külföldön, max. tessék-lássék javítanak rajta, hogy ne rögtön menjen tönkre, a ruhák nagy részét turkálóból szedik össze és próbálják eladni. Kedvencem, mikor 800 darab ruhát árul xs-től xxl-ig, csupa olyan angol márkákat, amiket itthon csak turkálóban lehet kapni és állítja, hogy nem turiból... Na ja, esetleg lerabolta a bálabontásnál, mielőtt kipakoltak. A másik része az aki az ebayről, meg Kínából rendeli a sok hamisítvány és itt próbálja meg eladni kétszer annyiért,, hogy de eredeti, de garantáltan eredeti, sokszor még meg sincsen neki, csak ha te leütöd, akkor rendeli meg Kínából.

Egy ideje meg ennek tetejébe teli van grando termékekkel, ami megint csak szar, pl. egy 3 részes film dvd-t a grandosok 12 ezerért adnak, ami mindenütt máshol 3 ezer, kb. ez az árszínvonal a többinél grando terméknél is.


Szánalom az egész.

2012. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja, tele van grando-s termékekkel ami szerintem kib*szott idegesítő
2012. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is ezt tapasztalom. Vagy heteket kell várni, mert még megrendeli külföldről, vagy kétes eredetű. Ebay-t használtok? Jobb? lehet boldogulni nyelvtudás nélkül?
2012. dec. 7. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!