Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0 frissítés Motorol...

Android 4. 0 frissítés Motorola Motoluxe (XT615i) ra? Hogyan?

Figyelt kérdés
hogy tudok a motorola motoluxe telefonomra android 4.0-t tenni ? superuser már megvan

2012. dec. 8. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, gyárilag sehogy, harmatgyenge hozzá a hardver, de most egy pár perces keresés után sem találtam semmi érdemlegeset arról, hogy lenne hozzá Custom Rom.


[link]


A kínaiak kaptak egy erősebb cpu-val szerelt változatot ics-sel, de az ázsiai romok garantáltan nem tartalmaznak magyar nyelvet.


Cyanogenmodnak nincs a támogatott készülékei között/bár ez nem jelenti azt, hogy valaki nem próbálta volna meg, XDA.com-on érdemes nézelődni/...


Egyébként az szép és jó, hogy rootolt a telefonod, de önmagában nem elég ahhoz, hogy főzött romot tudj rápakolni/még ha lenne-van rá, akkor sem/.

2012. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Berti_92 ***** válasza:

Számomra is nagy érvágás, de én hetekig kerestem hozzá romokat, de nincsenek... Rootolni tudsz, meg az XDA-n volt egy kínai rom, de a magyar készülékeken nem működött... :/ ott kell csekkolgatni, hátha egyszer lesz...

Amugy érdekes is ez, mert csak simán így jött ki, hogy egyik fejlesztő se vett ilyen telefont, pedig már nagyon sok embernek van, egyre elterjedtebb teló így h lement az ára 80e-ről :P

2012. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szunyi77 válasza:
100%

Szia

Itt elérhető egy főzött, magyar rom... ;)

2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szunyi77 válasza:
100%
2013. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Berti_92 ***** válasza:
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D Kismillió köszöneeet :D
2013. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szunyi77 válasza:
100%

@Berti_92

Remélem, hogy tudtad hasznositani az általam megosztott információt és sikerült a flash?! ;)



De itt is elérhető!

[link]


üdv.:Szunyi

2013. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Berti_92 ***** válasza:

Még nem próbáltam, csak megörültem :P Szerintem holnap vagy holnapután csinálom meg :)

Nem parázok, mert Blade-m volt, szal mestere vagyok ennek már :D

2013. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szunyi77 válasza:

Egy két finomság.....


[link]

2013. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!