Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Az Alcatel OT-995-öt vagy a Samsung Galaxy S Advaice-t?

Figyelt kérdés
Mit jelent az hogy VGA előlapi kamera? segítsetek már légyszíves :))

2012. dec. 8. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

VGA felbontású előlapi kamera van az elején.


Egyébként a Galaxy S Advance mérföldekkel jobb telefon.

2012. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miben jobb mint az alcatel?
2012. dec. 8. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban, hogy samsung. :)
2012. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 winny96 válasza:
jé te, bújj el....a samsungok úgy túl vannak árazva mint a szar. az alcatelnek sokkal jobb át/érték aránya van
2012. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Galaxy S Advance pont nincs túlárazva.. :'D
2012. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szalai Martin ***** válasza:

Hmmm... vicces mindenki azt a telót védi amilyen neki van.xd

Hát felesleges veszekedni ez a két telefon ugyan azt a teljesítményt nyújtja. Azzal a kis eltéréssel hogy az egyik samsung a másik pedig alcatel... és persze a samsung drágább..:) de ettől nem biztos hogy jobb. Nekem ot 995öm van most is arról pötyögök.. és hát meg kell hogy mondjam szerintem nagyon jó kis készülék. Nagy kijelző,gyors,szép kép.. sokan szidják a Hd videóját de szerintem egész viselhető. Ennyi pénzért viszont túl jó!:)

2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!