Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC One...

Mi a véleményetek a HTC One X-ről?

Figyelt kérdés
Aki esetleg ilyen telefont vett az meg van vele elégedve? Nem kell szervizbe hordozni hibák miatt? Illetve ha igen, eddig milyen hibákat tapasztaltatok?

2012. dec. 9. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy konstrukciós hiba, habár ez csak az első szériára volt jellemző, javították.

Ezen felül ami zavaró lehet, az az, hogy nagyon melegszik a Tegra3 soc miatt, illetve az akkumulátoros üzemidő elég szegényes.

Nem mellesleg a Snapdragon S4-es chipsettel szerelt One S jobb nála.

2012. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző: nem mindenben jobb, mert pl. a 4,7"-es 720p-s IPS kijelző sokkal jobb, mint a One S-ben a qHD felbontású AMOLED. Hardveresen valamivel tényleg jobb, de hatalmas különbség nincs, inkább egyenlő, akkor viszont már a kijelző miatt jobb az X.

One S jó lenne, ha 720p-s felbontása lenne és mondjuk IPS kijelző (nem is értem miért csak qHD, a hardver bírná).

2012. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

IPS helyett nem inkább SLCD2?

Mellesleg ha az S is hd felbontású slcd2-t kapott volna, árban ugyanott lenne, mint a One X.valahol faragni kellett, és ez a kijelzőt érte, hogy ne a hardver rovására menjen...


És annak ellenére, hogy sajnos pentile matrixos panelt kapott rgb samoled helyett, ez már az új pentile matrix, javítottak a subpixelek elrendezésén, és ez már ne mfakul, mint az SGS pentile samoledje...

Továbbá...alacsonyabb felbontású kijelző-> kisebb fogyasztás.Bírná a hardver a hd-t is simán, viszont ha van egy fix akkud, egy fix hardverrel, akkor megint csak a kijelzőn faragsz, hogy a lehető legjobb üzemidőt elérd.Illetve szoftveres szempontból azon, hogy kiherélték a Sense-t, hogy ne terhelje annyira a hardvert, bár ez már nem ide tartozik jelenleg.Kb ezért.

2012. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg is qHD-s telefonom van, még a Sensation szériából az első. Nem a kijelzővel van gondom, hanem arra untam rá hogy már negyedszer vittem szervízbe. Így hát megszabadulnék tőle, és váltanék. Azért tettem fel a kérdést hogy tudjam a többi modellnek is van-e hasonló gondja mint az enyémnek. Pl: kijelző porosodás, volt alaplapcserém is, és már másodszorra vittem gyors merülés miatt. Viszont az 1 év alatt amíg nálam volt, megszerettem a Sense felületet, és inkább nem váltanék HTCről ha nem muszáj. Viszont hardveresen egy sokkal stabilabb telefont szeretnék. Láttam pár videót is ami elég aggasztó.


http://www.youtube.com/watch?v=tkWZ5IsLx38

http://www.youtube.com/watch?v=zLqfvVt12FY


Na már most esett szó az első szériáról is, de honnan tudjam hogy én azt kapom-e vagy sem?

2012. dec. 9. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Első szériás OneX-et már tuti nem fogsz kapni, ha újan veszel.
2012. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A Sensationt is akkor vettem amikor már kifutott a T-Mobile kínálatából, mégis lett hibája bőven :/

Neked is One X-ed van amúgy?

2012. dec. 9. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.Desire-öm van.
2012. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Természetesen véleményeket továbbra is várok.
2012. dec. 10. 16:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!