Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miyen okos telefont érdemes...

Miyen okos telefont érdemes venni ami elég jól látható? Viszonylag olcsó és jó

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 11:02
 1/8 anonim válasza:
mi az hogy elég jól látható ? xD én egy szemüveget javasolnák neked :)
2012. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
na előző csak vicceltem xD na de tényleg mi az hogy jól látható ? nagy kijelző ... ?
2012. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és mi a viszonylag olcsó?
2012. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól látható: nagy kijelző vagy nem tudom. Nem fogtam még ilyet a kezembe. Olcsó: az olcsóbbak közül. Egyáltalán milyen szempontokat nézzen az ember?
2012. dec. 9. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább írj egy összeger, hogy mennyit szánsz rá, mert ez ,az olcsóbbak közül, még mindig tág intervallum.
2012. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,h az xperiak jók, ez igaz?
2012. dec. 9. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egész jók és az áruk se vészes
2012. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áhh, nem édemes xperiát venni... Ray=új angry nem megy rajta, skype video telefonálás sem, x8=szar stb.. Illetve nehéz őket frissítgetni...


Samsungot javasolnék neked, annyit szívtam már ezekkel a szar xperiákkal és elég is volt belőlük. Sokan azt mondják hogy s2 alatt nem érdemes venni, h*ly*k stabil, könnyen frissíthető, jól átlátható, 4", jólvan összerakva. Na mindegy, te döntesz.

2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!