Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Sony...

Nokia Lumia 800 vagy Sony Xperia J? Melyiket válasszam, és miért?

Figyelt kérdés
Netezni is szeretnék rajta,de az is jó lenne ha megbízható lenne és könnyen kezelhető.

2012. dec. 9. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés! Nem egy kategória! Egyértelmű hogy Xperia
2012. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt kicsit bővebben?
2012. dec. 9. 20:20
 3/27 anonim ***** válasza:
lumia 800, gyorsabb nem nehezebb használni esetleg a zune miatt de mindent meg lehet tanulni egyszerűen. mi kell neked wp vagy android? :)
2012. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Lumia!!!Az minőség,nem csak egy cukrozott sz..
2012. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%

pont hogy a windows oprendszer a legszarabb

android a best

2012. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nem egy rendszer, volt kollégámnak Nokiája volt, be is dőlt egy hónap után, és sokat laggol.

A sony J meg inkább hagyjuk.

Nézzél meg teszteket a neten.

Mondjuk én iphone-t javasolnék egy 4 vagy 4s-t.

Azzal nem sok gond van, volt két htc telóm, meg asus tabletem, androidból elég volt. De van akinek rendesen megy.

A win mobil op rendszer meg felejtős, mert nagyon kevés program van hozzá.

2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Márc. óta van WP-m,egyszer nem akadt,vagy fagyott le.Ez a tipikus a haverom WP-je.....szöveg.Általában fanok szokása ilyeneket írni.Ha tippelnem kéne Alma fan.130ezer alkalmazás nem kevés,csak nincs 6000 ugyanolyan zseblámpa alkalmazás,mint droidon,csak 50.Ja,és Windows Phone,az nem Windows Mobile!Köze nincs sok hozzá.
2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De még azt sem tudom,hogy melyik a jobb az android vagy a Windows Phone??
2012. dec. 9. 21:03
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen a lumia a legjobb. Az biztos nem fog lefagyni neked! Hidd el, tapasztalatból beszélek. A lumia az a netezésre és a facebookozásra lett kifejlesztve. Ott a people hub. Ha pl jön egy üözeneted a facen, akkor ha úgy van veállítva, akkor úgy jelzi, mintha sms-ed jött volna. Nem kell 10 percenként felmenni a facera. Én nem is használok facebook alkalmazást, mert felesleges. Jobb a telóé. Megbízhatóságban és könnyen kezelhetőségben is egyértelműen a lumiák a legjobbak, illetve a wp-k.
2012. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kell eldöntened,hogy játszani akarsz a telefonnal vagy komolyan használni?Ha komolyan használni akarod akkor vegyél windows phone-t.
2012. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!