Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Sony...

Nokia Lumia 800 vagy Sony Xperia J? Melyiket válasszam, és miért?

Figyelt kérdés
Netezni is szeretnék rajta,de az is jó lenne ha megbízható lenne és könnyen kezelhető.

2012. dec. 9. 20:12
1 2 3
 21/27 martin98 válasza:

Xperia j-t semmiképpen!

Nekem is ilyen telefonom van decemberben vettem azóta folyamatosan szervízbe viszem.Mindig ugyanaz a probléma egy egész hetet nem tudtam úgy használni,hogy ne lépjen fel a hiba újból.A szervízbe mindig ugyanazt csinálták kivéve a legutóbbi javításnál ott már alkatrészt is cseréltek,de ugyanolyan szar.Most ott tartok,hogy a fogyasztóvédelmi hivatalt is bevontam az ügybe,mert nem akarták kicserélni a készüléket. Ez a telefon egy rakás szar.

2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo!

Mar regi a kerdes,sztem megvetted mar a hon ahitott telefont,de azert meg leirom a velemenyemet :) nekem egy lumia 800am van es egyszeruen imadom,most is arrol potyogok :) volt androidom hosszabb es ios-em is egy kis ideg. Most 5 honapja wp-t hasznalok, abszolut meg vagyok elegedve!! Az android a wphez kepest egy igenytelen, osszetakolt felulet.. Mar semmi penzert sem kellene a legujabb androidos csucsmodell sem. Az iphone tenyleg nem rossz, de tul atlagos sztem, mindenkinek ilyenje van a kornyezetemben. A wp egyedi, nekem magenta a keszulek es a csempeket is hozza igazitottam. Minden ismerosom megcsodalta, az iphoneos baratnoim egyszeruen imadjak :) maga a rendszer gyors,akadasmentes pedig telepakoltam rengeteg alkalmazassal. En is megtalaltam a mas oprendszereken hasznalt appok alternativait a piacteren. A kijelzoje nagyon szep, es tenyleg egyedi telefon sztem. Nem cserelnem le semmi penzert. Mar most tudom,h a kovetkezo keszulekem is wp lesz :) addigra meg tovabb fejlesztik,bovitik az alkalmazaskinalatot es akkor mar akar le is nyomhatja az egyre hanyatlo applet vagy az igenytelen androidot.

2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Nekem J van most vettem 2 hete,meg vagyok vele elégedve.főleg a Nokia c5-03 után ,eleve útáltam a symbiant.Attól is függ ki mennyit szán és mire használja a telefont.Mai világba a telefont sokan nem is telefonálásra használják hanem értelmetlen alk. teletömik aztán meg sírnak ,hogy lefagy meg nem jól működik.
2013. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na ha a Wp-t teletömöd minden szeméttel, akkor se lassul be, vagy fagy le.
2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 palcsi98 válasza:
nekem lumia 800-am van és nagyon meg vagyok vele elégedve, csak egy problémája van, hogy bizonyos számú app után abc sorrendbe teszi ami engem egy kicsit idegesít... de egyébként lumia!!!
2013. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon senkit, hogy ez már tavalyi kérdés -.-"
2013. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
és? egy erre járó tudatlan ember is megtudakolhatja a kérdésére a választ.
2013. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!