Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a NOKIA LUMIA 800?

Jó telefon a NOKIA LUMIA 800?

Figyelt kérdés
Mert ezt szeretném kérni karácsonyra.

2012. dec. 10. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó,esetleg Nokia LUMIA 820 amit érdemes megvenni,ez windows 7-et csak az meg már régi és semmi játék nem lesz rá csak mondom,gameloft bejelentette hogy csak wp8-al fog fogolalkozni nem éri meg
2012. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megéri. Éppen ma kaptam egy ilyen telót, és jelenleg is arról netezek.
2012. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na igen...nem csak a játék van a világon...aki játszani akar, vegyen ps vitát. amúgy meg szerintem is jobban járnál egy wp8as telóval, de ez a támogatás dolog...androidon is hány olyan dolog van, ami alapból nem támogatott egy telóra, és mégis megoldják okosba azok, akik szeretnek belenyúlkálni a dolgokba. nem egyszerű unlock-olni a rendszert, de igazából ha megvan, szerintem bármi megoldható abból, ami wp8 tud.
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok rosszul járni vele?
2012. dec. 10. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. :)
2012. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az előttem szólóval.Aki játszani akar vegyen egy arra való eszközt.Persze unalom űző játékok vannak,a fizetősök demó verziói is megfelelnek ennek.Hagy ne minősítsem azt aki játszhatóság alapján dönt egy telefon mellett.Jó telefon,7.8-al a rendszer is még jobb lesz.Azért halogatja a frissítést a Microsoft,mert sok mindent megkap a WP8-ból,és ha már kiadták volna,nem fogyna annyira a WP8 paletta.
2012. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy remek telefon ha az ember komolyan akarja használni!
2012. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó telefon. Tapasztalat. Nem jársz vele rosszúl Jövőre jön a 7.8-is rá.
2012. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)))
2012. dec. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!