Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil a jobb?

Melyik mobil a jobb?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia U. Ahogy látom nagyjából egy árkategória, az U jobban tetszik külsőre viszont nem bővíthető.
2012. dec. 11. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég az u memóriája, akkor azt, mert jobban van optimalizálva, ha kell a bővíthetőség, akkor xperia sola.
2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én a samsung galaxy s advancet választanám, én is szerettem volna venni egy olyat.
2012. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az U memoriája kb mire elég? Elvileg 5 GB használható fel szabadon, az ugyan olyan mintha mondjuk lenne benne egy 5 gigás memóriakártya? (Bocsi nem vagyok otthon ebbe a memória témában).
2012. dec. 11. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan igen. Egy kis méréshez, hogy mennyire jó az az öt GB. Az én régi használt mp4-em két GB-os volt, volt rajta 380 zeneszám, 2 videó, vagy 30 kép és még akkor sem volt tele.
2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:) Jelenleg Galaxy Ace-m van de most lecserélem és nem igazán tudom melyiket kéne... S Advance nagyon hasonló külsőre emiatt húzok az U felé de fogalmam sincs, nehéz döntés:D
2012. dec. 11. 19:43
 6/8 gergoap ***** válasza:

Minek akarod bővíteni? HD filmeket akarsz nézni? :-)

Ez az egész amúgy márkafüggő kérdés. Én nem vennék Samsungot. Az alsókategóriás készülékeknek mindnek s..r a felbontása és a színei.

2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából bőven elég csak na:D Viszont az U üzemideje elég gyatra:S Van esetleg más mobil kb 60 ezerig ami jó még?
2012. dec. 11. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 1.5-2 nap, amit kibír ebben a kategóriában, sőt bármely más mobiltelefonnál is - sajnos - már kielégítő. Persze, itt az okostelefonokról van szó. Ennél jobbat nem találsz érte. Esetleg a Nokia 610 az, ami kibír 3 napot.
2012. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!