Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5610 vagy Nokia Asha...

Samsung S5610 vagy Nokia Asha 302?

Figyelt kérdés
melyiket válasszam?

2012. dec. 12. 15:05
 1/5 anonim válasza:

S5610, mert az elegánsabb és minőségi hatást kelt.

De ha a qwerty a lényeg akkor viszont 302...

2012. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az aksi a lényeg inkább. A mobilarena.hu azt írta, hogy a Nokia is bírja 3-4 napig, de egy mobilos ismerősöm azt mondta, hogy ez is 1 napos telefon...én meg pont ezért akarom lecserélni.
2012. dec. 15. 09:24
 3/5 anonim válasza:
Én is ezen a kettőn gondolkozom, bár nem csak akksi szempontjából. A mobilarénás teszt szerint tuti az s5610 bírja tovább, de szerintem az asha se lehet rossz + wifi ott jó pont. Csak az a baj, hogy egyik se okos :(
2012. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kell, hogy okos legyen, csak ne haljon meg 1 nap után. :-( Wifi se kell, mert benne van a net az előfizetésemben, sose wifiztem vele.
2012. dec. 18. 22:01
 5/5 anonim válasza:
Azért a mobilos ismerős véleménye elég egyedinek tűnik... Mobilaréna is többet írt, külföldi cikkben is 3-4 napot írtak, valaki meg arról panaszkodott hogy az övé csak 2-3at bír. Szerintem ez se rossz, de az igaz, hogy az s5610-nél meg 5-6 napokat is írnak. Az tényleg fontos különbség lehet, ha ez számít leginkább.
2012. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!