Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
80 ezer körül kellene, fehér (vagy rózsaszín, mindegy, csak nem fekete) és t-mobilos, valamint jó minőségű. A weboldalukon tudom, hogy megnézhetném, de nem értek hozzá egyáltalán. Annyi lenne a lényeg, hogy ne fagyjon le, gyors legyen és wifi-s és jó képet csináljon. Köszönöm előre is :)

2012. dec. 10. 16:04
 1/3 a VÁLASZ! válasza:

Xperia termékeket nézegesd sztem, ilyenek hogy:

-Xperia Ray

-Xperia T/P/S


Sztem ezek jó telók, és a ray még benne is van a 80 rugóban... WiFi-sek, nem fagynak le, és min. 8 megapixel kamera, az már jó képet jelent

2012. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a P-t választom, nagyon szép képeket csinál, még a fényképezőm sem csinál ilyen tisztákat. A wifi jó, nem fagy le soha, de total commandert tegyél rá, ha ezt veszel. Egyébként ebből a telefonból tudtommal van szürke és piros is. Eddig ezeket a színeket láttam, de elvileg van fekete is.
2012. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ne fagyon le, gyors legyen, és legyen wifi, fehér legyen vagy rózsaszín.


Akkor egyértelmű. Lumia 800. Vagy valamelyik lumia.


Egyértelműen a Nokia Lumiaák a legjobb wp-s telefonok. Má csak azért is, mert azok tovább vannak támogatva. Meg eleve ott vannak a nokiás cuccok.


lumia 610

[link]


lumia 710

[link]


lumia 800

[link]


lumia 900

[link]


De én a helyedben várnék a wp8-as telefonokra.

Ha minden igaz, akkor a lumia 620-as az olyan 55-60 körül lesz az ára. Ha minden igaz. Viszont a fent felsoroltak meg fogják kapni a 7.8-at. Amiben lesz elég sok minden pl bluetooth file küldés (amit csak a lumiák kapnak meg).

2012. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!