Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért és/vagy miért nem...

Miért és/vagy miért nem szereted az Iphone-t?

Figyelt kérdés
Milyen telód van, milyenre cserélnéd?

2012. dec. 13. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
túlárazott fos,még a samsung túlárazott telóknál is túlárazottab,2 magps csak és 200+ fölött vagy
2012. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha csak 2 magos a procija? Mindenki ezzel a f*szsággal jön közbe pedig gyorsabb mint egy 4 magos telefon a jól optimalizált rendszer miatt.


Samsung Galaxy Ace-m van most fogom lecserélni vagy egy Samsung Galaxy Note II-re vagy egy Sony Xperia T-re.

2012. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
unalmas már az Iphone kinézetre főleg semmi új nincs, attól h vékonyabb lesz egyre, de nekem az Ipone túl felvágós telefon, ki se használja az emberek a tudását, meg azt h csak ugyan olyan márkájú telefonnak tudsz küldeni valamit, meg hogy nem lehet csengő hangot beállítani ami neked kel a zenék közül, és persze túl árazott most pl enyi jutott az eszembe sietek
2012. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem iPhone 3gs-em van és pár éve kaptam amikor is "nagy" cikknek számitott mára viszont rájöttem hogy nem is annyira "okos" az iPhone 5hoz képest. Az a kicseszés az egészben hogy minden verzional valami plusszot adnak hozza, és lassan rajossz hogy pont azok kellenének neked is de sajnos tenyleg nagyon megvan az ára. Viszont ennek ellenére tényleg nagyon sok klassz alkalmazás, játék, stb letölthető rá és ha egy picit utánnanézel a pl a fizetős progikat is letoltheted ingyen.Ha meg elromlik a halkito/hangosito gombja ,mint nekem is, nem kell egybol szervízbe vinni mert van erre is program. Mindenesetre azoknak akik iPhone-t szeretnének venni azt ajánlom hogy jól gondolják meg, tényleg megéri-e annyi pénzt kidobni egy telefonért?
2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Most jönnek a android fanok, hogy igy sz@r az iphone, úgy sz@r stb. Én nem állok egyik oldalon sem. Szerintem teljesen személy függő, hogy kinek mi tetszik. Mindegyik mai okostelefonnak meg vannak az előnyei. Az ár az más kérdés, abban az iphone tényleg vesztett, mert túl van árazva. Android személyre szabhatóbb, szabadabb lehetsz benne, az ios korlátozott de a merészebbek jailbreakelhetik. Nekem az ára nem tetszik az iphone-nak, hoy a kérdésre is válaszoljak.
2012. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Én is i5-öt vennék, ha nem lenne ilyen drága. A note-t is csak azért választottam, mert erős és megfizethető telefon, bár unalmas már az android.

2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az eléggé elgondolkodtató, hogy még a Samsung igazgatója is Apple cuccokat használ. Sőt szerintem igencsak vicces.


[link]

2012. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!