Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5 vs Asus Padphon...

Apple Iphone 5 vs Asus Padphone 2?

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagyon jó és nagyon drága, talán a Padphone 2 kicsit olcsóbb lesz, viszont a táblagépes részének húrcibálása nehézkes lehet. Az Iphone 5 is nagyon tettszik, nem tudom még. Nem most tervezem a vásárlást, de azért gondolkodni szabad. (olyan 3-4 hónap múlva venném meg)

2012. dec. 13. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Asus padphone2 mindenképp, vagy válassz másik telefont. iPhone ötöst nem érdemes venni, a dizájnon kívül semmiben sem különbözik az eddigiektől, nem értem miért van ennyire felkapva. (tudom mert már használtam)
2012. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én is kipróbáltam és nagyon tettszett az I5 az a gyönyörű képernyő a teló is meseszép és az IOS sem rossz annyira úgy sem szeretek állítgatni dolgokat...
2012. dec. 13. 18:27
 3/15 Multigod97 ***** válasza:
58%
Igen, és mondjuk egy padrone mérretű telefont nem könnyű használni, szerintem az iphone jobb választás
2012. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
44%
Ha 3-4 hónap múlva vásárolsz telót, lehet hogy érdemes megvárni az iphone 5s-t.Az jobb lesz mint ezek és ugyanannyiba fog kerülni, mint most a iphone 5.
2012. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, na hallod nem mondasz hülyeséget...
2012. dec. 14. 19:19
 6/15 anonim válasza:
Mindenkép iPhone! Én az első megjelenése óta használok ilyen telt. Nagyon nagyon jó és egyszerű a kezelhetősége. Sok emberrel beszéltem aki vett és mind azt mondta hogy soha nem vesz mást. És szerintem nem azért mert menő hanem mert egyszerűen nagyon jó telefon!
2012. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az hogy divattermék lett arról a telefon nem tehet. Amúgy nekem ez inkább negatívum, hogy divattermék, de ezzel együtt is marha jó telefon. Akkor inkább megvárom az 5s-t az a két hónap ide vagy oda már mindegy és talán azt kell mondani az Iphone 5 egy kicsit kiforratlan még, Talán az 5s-ben kijavítják a hibákat és tuningolnak kicsit.

Pl.: NFC, úgy olvastam A9 Cortex 4 magos processzor lesz az 5s-ben, még jobb, szebb kijelző, talán a sérülékenységre is találnak valami gyógyírt, meg az ilyen idegesítő dolgokra Pl.: a lila fénykép, és a beragadó adatkábel. Szerintem az Iphone 5s nagyon jó lesz mint anno a 4s volt, akkoriban a 4-et gondoltam kicsit kiforratlannak, de a 4s orvosolta a hibát. Ha követik azt a gondolatmenetet egyértelmű, hogy Iphone 5s, de ha esetleg elrontanák, mert lehet, még mindig tudok Asus Padphone2-őt venni.

2012. dec. 15. 12:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív, de az iPhone szerintem kizárt, mert nincs benne az a +, ami a Padfone-ban benne van. Ha szeretnél 1 tabletet is, meg 1 telefont, akkor padfone. De a 2 között ott az átmenet, a Galaxy Note 2, ami ilyen középméret.

Én is a Padfone 2-n és a Galaxy Note 2-n gondolkoztam, aztán rájöttem, hogy nekem nincs szükségem a Padfone-ra, mert nem használnám szinte soha.

2012. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Arra az 5s-re még majdnem 1 évet várhatsz. :D iphone 4 2010 szeptemberében jelent meg a 4s meg 2011 októberében. 5s is valahogy erre az időszakra tehető. :)
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
lehet, hogy akkor is megbárom, hisz akkor azonnal meg tudom venni
2012. dec. 18. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!