Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érdemes Samsung Galaxy...

Miért érdemes Samsung Galaxy Ace-t venni? Vagy vélemény róla?

Figyelt kérdés
Akinek rossz véleménye van, vagy esetleg becsmérelné a készüléket, ne tegye. A pozitív dolgokra vagyok kíváncsi. Légyszi írjon akinek ilyen van.

2012. dec. 14. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem teszem, de nem éri megvenni.
2012. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt a telefont csak becsmérelni lehet. Semmi jó tulajdonsága nincsen, egy nagy adag sz*r.
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon, de egy Galaxy S2 sokkal jobb.

Én lecseréltem az Ace-t S2-re..

2012. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor írom a jó tulajdonságait: talán lefagyás nélkül tud hívni, és sms-t küldeni, van rajta wifi, tud fényképezni. Talán még így is túl jószívűen fogalmaztam.
2012. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem Ace van és bár nem a legújabb megvagyok vele elégedve. Strapabíró, nem az van, hogy leesik és már betörött. Max a festék kopik róla
2012. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha 26ért kapsz 1éves s2t akkor ügyes vagy, de ennyi pénzért tökéletes, cm7 van nekem rajta, a kicsi belső memóriát leszámítva semmi bajom vele, dokumentumszerkesztéstől filmnézésig sok mindenre használtam és nekem nagyon megbízható. SD kártya nem árt hozzá. Nyugodtan tudom ajánlani ha nem vagy miller vagy nem akarsz telefonra hitelt, mint egyesek akik itt osztják az észt...
2012. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de már megírtam a kérdés alatt hogy az olyan válaszok, amik becsmérlik a telefont, nem érdekelnek! Köszönöm az utolsó kommentelőnek, az ővé volt a legjobb válasz! :)
2012. dec. 20. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, de nem értem, hogy miért csak a jó vélemény érdekel. Vannak azok is és alapjában nem is lenne rossz telefon, de ekkora pénzért olcsóbbat és jobbat kapsz, ezért nem értem a gondolkodásodat. Hidd el az is megbízható, meg ilyen meg olyan f asza zsír király lenne legalább annyira, mint az ace.
2012. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy SD kártya nem árt hozzá?? Ez most valami vicc ugye? A legtöbb androidos telefonnál a memóriakártya az egyetlen szabad tárhelyed, a kamera a böngésző is oda ment mindent, ezzel elég nagy hülyeséget mondtál, az androidos telóhoz kötelező tartozék a memóriakártya.
2012. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha 16giga belső memóriája lenne, mint egy drágábbnak, eszembe se jutna a memkari...
2012. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!