Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vagy HTC One X?

Nokia Lumia 920 vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a Nokia telefonokat, de ez kivételesen jónak tűnik. Szerintetek jobb mint a HTC One X?

2012. dec. 14. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy jobb,lumiát vegyél,nem is kérdés.Egy gyönyörűség: [link]
2012. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem túl meggyőző, külsőre szerintem sokkal jobb a One X. Én eléggé a HTC felé "hajlok", igazából érdekelne, hogy a Nokiának van-e valamilyen extra funkciója, tulajdonsága ami miatt jobban megérné. Eddig is HTC-m volt, meg voltam vele elégedve, viszont az előző Nokiámmal nem. Nem tudom milyenek lehetnek az okostelefonjaik.
2012. dec. 14. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ott a vezeték nélküli töltés,mondjuk a vezeték nélküli töltő nem alap tartozék.Ott a Nokia Offline navigáció,a föld összes országát letöltheted a telefonra ingyen,és a magyar navigációs hangot is(még férfi,női hangból is választhatsz)adatforgalom nélkül(gyakorlatilag sim nélkül is)elnavigál,ez nem olyan kamu mint a régi Nokia offline navigációk,teljesen használható.Tapasztalatból mondom,külföldön voltam ahol ugye nem szerencsés mobilnetet használni,itthon leszedtem jelen esetben Ausztria térképét,és szépen elnavigált kint.A kamerája egyértelműen a legjobb a Nokia 808 után(a 41mp-es Nokia)ugyanazt a Pureview technologiát kapta,csak azért a 808-é durvább,csak szarul mutatna egy púp a telefon hátulján:),ezért nem kapta meg egy az egyben ugyanazt.Windows Phone8 nekem jobban tetszik,mint a Droid,de ez egyéni ízlés,de az tény hogy sokkal stabilabb.Összefoglalva nem véletlen hasonlítják össze mindenhol az iPhone5-tel: [link]

Amúgy milyen Nokiád volt?Symbian?Mert az egészen más tészta.

2012. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Symbian. Még kb 3 éve N95-ön, utáltam azt a telefont, azóta HTC-m van.
2012. dec. 14. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen renszert akarsz, mert wp téren a 920 a legjobb, android téren meg a htc az egyik legjobb.

A 920 gyorsabb, mivel snapdragon s4-es procija van, ami ugye jobb, mint a htc tegra-ja, és a wp kissebb rendszerigényű, valamint a nokia mellett szól a vezeték nélküli töltő, az ingyenes gps, és a kesztyűben is érzékeő kijelző, és a jobb kamera.

A htc mellett az android jobb testreszabhatósága, a több alkalmazás, a super lcd 2 kijelző, a sense kezelőfelület, valamint az olcsóbb ár.

2012. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a több program...könyörgöm nem 3 évvel ezelőtt van! Minden alap és egyre több extra app van a Marketpalace-on.

Szerintem is Lumia, igaz, drágább, de képstabilizátorral szerelt telefont csak a Nokiától kapsz, a L920 személyében. Meg ugye ezt kesztyűben is kezelheted, olyan jó az érzékenysége, ellenben a HTC-vel. Meg ugye a vezeték nélküli töltés, de az olyan, hogy az elején tök buli, de visszaszoksz a kábeles verzióhoz. Meg az a navi tényleg frankó, és is használom néhe, és nem csalódtam benne.

2012. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első,meg második válaszoló vagyok.N95?Ne viccelj.Más kategória,köze sincs a mostani Nokiákhoz annak.Butaság az alapján megítélni a mai Nokiát,vagy a Lumia 920-at.Azt felejtsd is el.Azóta történt egy s más.Kb. annyi a párhuzam,hogy mind kettőre Nokia van írva.Ennyi,de tényleg szó szerint!:)Azt hittem ilyen 5800-ra gondolsz,mert én azt imádtam anno.Mondjuk annak sincs sok köze a mostani Lumiámhoz.
2012. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mostani Nokia lumiák és a Nokia Symbianos telefonok kb olyanok. Mint egy országon belül, két külön megye. Szóval tényleg köze sincs egymáshoz. Mondjuk én szerettem az annás készülékeket is.... Nekem személy szerint egy e7-esem volt. Most pedig egy lumia 900-asom van. Nincs előítéletem,csak érzésről,és tapasztalatról beszélek. Mutatta ismerősöm az új Htc vmi 2 magos androidját. Mondom megnézem. Ugyanolyan gyorsan próbáltam kezelni mint a WP-t, és megakadt. Nem léptem be sehova,csak a menüben, meg a kezdőlapokon barangoltam, olyan gyorsasággal amit megszoktam a lumiámon. Le kellet lassítani a mozdulataimat. Olyan bizonytalan érzés volt. Ez persze nem a telefon hibája. Nagyon jó telefon (lenne). Azt hiszem a kényelmetlen szó a legjobb rá mit éreztem a Wp-hez szokva. Nem hiszem hogy valaha venni fogok androidos telefont. Nem tudnám megszokni a Wp után.

Viszont az tényleg igaz, hogyha több rendszert használsz sokáig, akkor kialakul egy idő után az igényed bizonyos dolgokra, amiket más OS használata során is elvársz.

Szóval, ha valaki nehezen szokik át "erről-arra" (bármelyik rendszert ideírhatnánk), akkor kompromisszumot kell kötnie. Ez van.

2012. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!