Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone visszaállítása /restore...

HJucus kérdése:

IPhone visszaállítása /restore/. Merjem vagy ne merjem?!

Figyelt kérdés
iPhone 5-ösöm van,amit kb. másfél hónapja vettem.Folyamatosan lefagy és újra indul magától.Most ajánlotta valaki,hogy próbáljam meg a visszaállítást,az általában megoldja ezt a problémát.Aztán rákerestem azért fórumokon és azt is írták páran,hogy nekik sajnos nem működött ez az egész restore,mert befagyott tőle az egész rendszer.Így most nem merek kockáztatni és az is kérdés,hogy egyáltalán megoldódna a problémám.Egy hét múlva tudnám bevinni az iStyle-ba.szerintetek várjam azt meg,vagy próbáljam meg visszaállítani?!A visszaállításnál az összes beállítás törlése vagy az összes beállítás és tartalom törlésére menjek?!

2012. dec. 14. 17:50
1 2
 11/12 Multigod97 ***** válasza:

3. válaszoló: igen bocsi, nem voltam egyértelmű

a többieknek, meg azt, hogy a hard reset az egyáltalán nem veszélyes és teljesen müködik.

2012. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, hard reset legtöbb esetben segít(10mp-ig tartsd lenyomva a home,lock gombot). Mellesleg nincs iPhone szervíz Magyarországon, szóval ha egy kis hardveres hiba is van a telón(pl nem jó a home gomb) akkor is teljesen új készüléket kapsz! :)
2012. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!