Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki végig tudna vezetni az...

Valaki végig tudna vezetni az Alcatel One Touch 990 (Telenor One Touch) rootolásán?

Figyelt kérdés

Unom,hogy több száz oldalt végigolvastam,megpróbáltam több ezerszer,neten segítségeket kértem,de sosem sikerült.

Azért lenne szükséges a root,mert a sok gyári appot le szeretném törölni és pár rendszer alkalmazást egy jobbra cserélni (pl.zenelejátszót).

Azzal is tisztában vagyok,hogy sok ilyen téma megy már a neten,de nekem feltétlenül valakinek a segítsége kellene.


Köszönöm előre is! :)



2012. dec. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a super one click azon is működik. De szerintem az alap zenelejátszót ne töröld..
2012. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt az első hozzászólásban le van írva a root.

2012. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,mind mondtam minden oldalt elolvastam már,ezt is..és ott áll ez a mondat,hogy "Ez a megoldás csak a 2.2.2-es rendszeren működött!"

Ma már 2.3.4 verzió fut az ilyen mobilokon..

2012. dec. 15. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,már ezt is olvastam:)

és az utóbbi leírás alapján működni fog? (Android 2.3.4.)

2012. dec. 16. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg igen.
2012. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!