Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leírjátok nekem pontosan...

Leírjátok nekem pontosan miket tud a ZTE Blade 3?

Figyelt kérdés

ZTE Blade 3-at szeretnék, de ahhoz kellene mit tud pontosan, mert én nem nagyon találom. Személyes tapasztalat is jöhet. kell pl, hogy hány MP a kamera és milyen a Wi-Fi és az OP. rendszer :)

előre is köszi, sziasztook :33


2012. dec. 15. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat nincs de gondolom ez megteszi :

[link]

2012. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy újabb ember, aki nem ismeri a Google-t...

[link]

2012. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a google-t édesem! Nem lehet mindenki olyan penge, mint te . ;) Csak nem találom h T-Mobile-nál mennyi. valaki ezt tudja ?! Ez a legfontosabb amit tudni szeretnék. Már mindkét linket néztem korábban a neten. :(
2012. dec. 17. 15:27
 4/5 anonim válasza:
ez a teló csak a telenornál kapható kókuszcukorkám:3
2012. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is tudom husii:$ csak nem tudom mi az a Praktikum csomag, Praktikum Ász csomag és mi az, hogy Praktikum + Net kártyás csomag. Valaki?
2012. dec. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!