Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Pou csak android telefonra jó?

A Pou csak android telefonra jó?

Figyelt kérdés

mert az egyik osztálytársamnak nem androidos a telefonja de mégis megy rajta,de az interneten mindenhol azt írják hogy csak android telefonra jó.

előre is köszi:)



2012. dec. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone-on is megy (iOS op rendszer).
2012. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor tehát bármilyen telóra jó? mert nekem LG-m van,és ha nem jó az LG-re akkor olyan telefont kérek amire jó a Pou,de ha LG-re is jó,akkor fölösleges
2012. dec. 15. 14:53
 3/7 RaZzor01 válasza:

Megy androidon kívül iPhone-n.


Az meg hogy LG telefonod van... hát marha sokat mondtál ezzel LG-ből van vagy 150 legalább.

Androidos egyáltalán? Ha nem akkor ne is próbálkozz.

2012. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem androidos,de az osztálytársamnak se androidos még is megy rajta.
2012. dec. 15. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A Pou az IOSra és Androidra van kiadva. Sem symbian sem bada sem WP se butatelefonra nincs.
2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem valahogy okostelefonra is lehet letölteni én is azon vagyok de nem tudom hogyan kel de szerintem letöltöd a gépre valahogy és bluetooth-al átküldöd a telefonra
2012. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Netty1212 válasza:
én letöltöttem a gépre a pout (ugy hogy tudok is játszani vele) de jobban szeretném telefonra..csak nekem nem androidos..:\ de ha szeretnéd gépre a pout szólj és megmondom hogyan töltöttem le!!:))
2013. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!