Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatátviteli hiba, mi lehet a...

Adatátviteli hiba, mi lehet a hiba? Sony Ericsson X8

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával találtam magam szembe, amit egyszerűen nem tudok megoldani.Rootolt Sony ericsson X8 telefonom van, eddig nem volt gondom, ha rádugtam a számítógépre, szépen pakolásztam ide-oda. Jó ideje már nem tettem rá így semmit, viszont a minap akartam ráhúzni néhány zenét, és meglepődve láttam, hogy ott van a meghajtó, mégsem nyitja meg. Mintha üres lenne, de tudom, hogy nem az. Ma megint nekifutottam, és lám, látott néhány mappát, de azokat parancsikonnak mutatta, és nem is tudtam megnyitni. Mivel nehezen adom fel, frissítettem a gépemet SP3-ra, és megint ráraktam a telefont. Most még több mappát lát, de a fontosakat, pl. zenék, képek, ezeket nem. Ja, és ahányszor rádugom a kábelre a telót, majdnem mindíg kapok egy hibaüzenetet: Windows - Nincs lemez Exception Processing Message c0000013 Parameters 75b3bf7c 4 75b3bf7c 75b3bf7c. Ha valaki tud segíteni, annak megköszönöm. Mellesleg csaj vagyok, szóval úgy kérem a magyarázatot,hogy nem vagyok telefonguru.


2012. dec. 16. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
formázd le a memóriakártyát
2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!