Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent hogy számlás...

Mit jelent hogy számlás csomagban, tarifamegtartás nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát, ha veszek egy telefont ilyen csomagban, és azt mondom, hogy köszönöm szépen, a számlásból nem kérek, és át akarok menni kártyásba, az lehetséges? (mert ugye nincs tarifamegtartás)

Vagy ez csak a többi számlás csomag közti váltást jelenti?


Vagy ha így veszek egy telefont, adnak hozzá Sim kártyát, de nekem van egy másik Sim-em (kártyás csomagban) és átrakom a telefonba, akkor a számlás kártya havidíját meddig kell fizetni?



2012. dec. 19. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne ismerni a szerződés többi részletét, mert ebből így semmi sem derül ki.
2012. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tehát, ha veszek egy telefont ilyen csomagban, és azt mondom, hogy köszönöm szépen, a számlásból nem kérek, és át akarok menni kártyásba, az lehetséges? (mert ugye nincs tarifamegtartás) "


-Nem, akkor szimplán leesnek a székről a röhögés miatt.

A tarifamegtartás nélkül azt jelenti hogy mindegy milyen előfizetéssel (nem feltöltéssel) de a hűségidő alatt nem mondasz fel.


"Vagy ha így veszek egy telefont, adnak hozzá Sim kártyát, de nekem van egy másik Sim-em (kártyás csomagban) és átrakom a telefonba, akkor a számlás kártya havidíját meddig kell fizetni?"


-Csak a hűségidő lejáratáig.

2012. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, nagyon szépen köszönöm! :)

Már értem..

Mentek a zöld kezek.

2012. dec. 20. 05:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!