Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy HTC...

Nokia Lumia 800 vagy HTC Windows Phone 8S?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. dec. 20. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

R081:

Ha veszel egy 7.x-es Huewei-t, akkor arról tudsz majd BT-zni, csengőhangot vágni, másik böngészőt használni, különc játékokat játszani, normális zenelejátszón (ami a telefon hangtechnikai részét ki is használja) zenét hallgatni, navigálni az ingyenes navin, adatforgalmat figyelni, és sok egyebet csinálni? Nem. Ezért éri meg Nokiás WP-t venni, mert 1-2 dologgal többet kapsz, hasonló áron. Persze itt most ne a HTC 8x és a Nokia Lumia 920 ár diferenciáját názzük, henem a Titan - L800, vagy a Radar - L710 - Omnia W árait. Itt minimális, sőt, a 710 éri meg a legjobban a maga 50 ezrével, ami egy elég tisztességes készülék korrekt hardverrel, korrekt szoftverrel.

2012. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Az Ascend w1 WP8-cal jön ki.

2.A BT nem Nokia kiváltság, ezt a korlátot az összes WP 7.8-as telón oldani fogják, a 8 esetén meg már nincs is.

3.Másik böngésző? Egyéni preferencia kérdése.

4.Játékok?Szintén.

5.Adatforgalom figyelés?Szintén.

6.A Nokia maps már nem csak Nokia kiváltság.

7.A w1-et előzetes becslések alapján valahol 60K környékén indítják, és hiába a 4GB háttértár, SD bővíthetőség van, a 710 kontrájára.

A hardver meg szintén elég korrekt, még a Lumia 710-hez képest is.Sőt...


Más egyéb?

2012. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

A WP7-es szériából tényleg csak a Nokiák kapnak BT adatküldést.WP8 más tészta,ott fel van oldva minden telefonon,tehát a Huewei-en,és a 8S-en is.A Nokia más gyártóknak kiadott térkép alkalmazásai háát.....én csak a Nokia Here-t láttam az finoman fogalmazva érdekes.Azért szurkolok hueviéknak,oda is költöztek a Nokia mellé,nyilván az utóbbi időbe kirúgott Nokia szakikra akarnak lecsapni,akiknek megköszönték a munkáját a megszorítások végett,legalábbis remélem,mert akkor egy jó kis mobil cég lesz.Legalábbis szerintem ezért költöztek oda,de lehet hogy hülyeség,azt csak egybeesés.

2012. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rovio, Nokia, Huewei....Espoo-ban szerintem csak véletlen egybeesés.
2012. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És ne keverjük össze a L710-et, ami 7.5-ös, a wp8-as Huewei-el.

Jobb a 8 ugyan, de én 7.5 felhasználóként azt érzem, hogy nincs akkora különbség, hogy váltsak. Alapok mennek 7-en is, ráadásul, mivel Nokiás vagyok, így több pluszt kapok. pl a Drive, ami már teljesértékű, és 1 év alatt már az 5. frissítésén van túl, és kivállóan működik. Bécsben sokat segített a Nokia Maps, mely már a Windows 8-ban. Nokia Music jobb hangminőséget ad, külföldön kismillió szolgáltatás, Viberen telefonálni is tudok, míg más gyártók max üzenetet tudnak küldeni. Nokia közlekedés, melyet részleteznem sem kel....na ezért nekem megéri, mert a HTC és a Samsung a Huewei ezt nem nyújtja.

2012. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És ki keverte itt össze?A 11-es hsz-en kívül...
2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!