Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell beállítani a Sony...

Hogyan kell beállítani a Sony Xperia U telefonomon hogy csak wifivel menjen a net?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam és amikor először kapcsolódtam a netre azt hittem wifivel megy ,de mégse és levette az összes pénzem.
2012. dec. 22. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállításoknál a csomagkapcsolatnál vedd ki a pipát.
2012. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem már meg, hogy a wifi-t bekapcsoltad mielőtt neteztél? És fent az akksi ikonja mellett amíg neteztél, wifi ikon volt vagy esetleg mobilnet vagy 3G ikon megjelent?

Mert én is ilyen problémába vagyok, hogy új teló, neteztem vele, be volt kapcsolva a wifi, de nem tudom hogy azzal ment-e fel netre a teló. És előfizus vagyok, szóval nem tudom hogy levett-e sok pénzt, vagy nyugodtan netezhetek tovább

2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem rákapcsolódott de mégse és folyamatosan szedte le a pénzt még jó hogy kártyás vagyok .
2012. dec. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!