Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung galaxy...

Vettem egy samsung galaxy spica telefont és frissíteném az androidját mert nem lehet telepíteni alkalmazást meg küldenise?

Figyelt kérdés
megy miden multiloaderbe bemegyek kiválasztom a fájlokat rányomok a start-ra és ezt irja hogy setup connection és megál semmit nem csinál mit csináljak?

2012. dec. 22. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna egy kb. 3 éves telót venni...
2012. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en sem ertem miert egy ennyire elavult telefont vettel.
2012. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom viszonylag olcsó volt és a galaxy név ma már elad bármilyen xart...
2012. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de pont ez az, hogy viszonylag olcson is lehet venni ujat is a galaxyk kozul, annyi van mar (az mondjuk mas kerdes, hogy szemely szerint s3-at is csak akkor vennek, ha fillerekert adnak, es akkor is elso dolgom lenne gyalulni a gyari szoftvert..)
2012. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, de ebben a telóban, se gpu nincsen stb.


Nagy összegbe fogadok, hogy egy zte blade-et is kapott volna azért amennyiért megvette...

2012. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szazeves kerdesre valaszolok, de:

Frissitesnel download modba kell tenni.

2013. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!