Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szrintetek milyen telefon a...

Szrintetek milyen telefon a Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt néztem ki magamnak (Samsung Galaxy Ace).Ma meg is vennénk karácsonyi ajándékomnak de előtte szeretném kérni a véleményeteket hogy szerintetek milyen telefon? milyen minőségű a : zenelejátszás,videó-kamera stb.. megéri ilyen telefont venni? És Androidos tehát az azt jelenti hogy le tudok tölteni játékokat mint pl. Pou x) ?



2012. dec. 23. 09:14
1 2
 1/16 Mikey1988 ***** válasza:
Inkább készülj fel a sok negatív válaszra, mert ez az egyik legjobban szidott mobil ezen az oldalon!
2012. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szar ha megveszed hülye vagy és gratulálok ha nem veszed emg okos maradsz
2012. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gulyás péter albert válasza:
nekem is az van kevés a belső nemója gyenge a procia nemegy rajta az adob flesh anyiért egy live vith walkmant is kapsz ami jobb
2012. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, kb. 2 éves telefon és már elavult.


Vegyél inkább bármi mást, pl. xperia u.

Ugyanennyiért fényévekkel jobb.

2012. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekünk nem tetszik vagyis nekem és a többieknek de te,tudom x)
2012. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
xperia valóban jobb nekem is! Ilyen van
2012. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jójó értem én.....De nekem annyi célra megfelelne hogy telefonáljak és egy kicsit játszak rajta mert igazából neke IPhone-om van de már nem működik teljesen jól mert beleesett a Balatonba xD és már nem érzékeli a sim kártyát ezért csak játszok rajta és apáék telót akarnak nekem venni karácsonyra és szerintemaz én tudásszintemhez tökéletes az Ace ^^
2012. dec. 23. 09:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne jó az Ace. Manapság már csak a tudatlan vesz olyat.
2012. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Játékokhoz, pont nem a legjobb az Ace, főleg nem az újabbakhoz.


Erre sokkal jobb a duplamagos xperia u.

2012. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ace kijelzője is egy katasztrófa, csak tökéletesen szemből látszódik, és akkor is fakó
2012. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!