Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szrintetek milyen telefon a...

Szrintetek milyen telefon a Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt néztem ki magamnak (Samsung Galaxy Ace).Ma meg is vennénk karácsonyi ajándékomnak de előtte szeretném kérni a véleményeteket hogy szerintetek milyen telefon? milyen minőségű a : zenelejátszás,videó-kamera stb.. megéri ilyen telefont venni? És Androidos tehát az azt jelenti hogy le tudok tölteni játékokat mint pl. Pou x) ?



2012. dec. 23. 09:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Figyeljetek megvettük és már nem érdekelnek a kritikák!Barátnőmnek is ilyen van fél éve és rendesen használja,játszik vele,telefonál,fotóz stb..Kivállóan érzékeli a wifit és gyorsan betölt ha egy oldal szeretnék megnézni!Sok gyári hibás van az tény DE az enyém is nagyon jól működik és aztmondta az eldó ha valami baja lesz ami gyári hiba az elkövetkezendő fél évben akkor visszavisszük és kicseréle egy másik fajtára ami árban kb. ennyi!Tehát mostantól tartsátok meg magaoknak a véleményeteket!Nekem tetszik és az már engem nem érdekel hogy kinek nem!!
2012. dec. 23. 13:32
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó teló az,arra a célra amire neked kell arra meg tökéletes.Nekem is ilyen volt és nagyon meg voltam vele elégedve és csak azért cseréltem le mert meguntam:D
2012. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon hülye vagy. Minek veszel egy ekkora szart, ha ugyan ennyiért fényévekkel jobb tepefonok vannak, és olcsóbban is sokkal jobb telefonokat találsz. Ez egyszerűen pénzkidobás. Ha elég az ace tudása, akkor nem kellett volna 40000-et kidobni rá, mert 25000-ért minden téren jobb az xperia tipo.


Na de ha esetleg összefogod hasonlítani a kis üdvöskédet mondjuk az ugyan annyiba kerülő xperia u-val, és nem a pou játékon hasonlítod össze az u-val, hanem mondjuk a temple run-nal, amit az röhögve elvisz, az ace meg lefagy tőle, és ne is beszéljünk a modern combat 3, 4, nova 3, meg az ilyen szintű játékokról, akkor majd ne ide gyere sírni, hogy miért ilyen szar a telefonod, és ne az androidot hibáztasd, mert ez a telefon az évszázad egyik legrosszabb telefonja.


És jó földhözvágásokat kívánok, mikor már kiábrándultál az ace-ből.


Ja és ha nem is érdekeltek a vélemények, akkor minek kérdeztél??!!

2012. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Off:


A telefont te direkt írod tepefonnak ma már többször is vagy csak véletlen?

2012. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem valami jó, sokszor befagy de enm egy kalap szar ;)

nekem is ilyen van, es van pár gondja...sokszor nem mutaja ha hivsz vkit keves a belso memoriaja es a procija sem vmi jo..de azert lehet elni vele ;)

2012. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet vele élni...


Én is megvagyok a régi p4-es gépemmel, ha kell, de inkább a dual-core-t használom inkább.


Most komolyam miért jó az ace, amikor duplamagos telót kapni az áráért?

2012. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!