Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung star 3...

Mondmeg miaz kérdése:

Vettem egy Samsung star 3 okostelefont és beraktam a simkártyát de azt irja ki amikor bekapcsolom hogy helyezze be a sim kártyát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
lécci segitsetek!

2012. dec. 22. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
El kell keserítselek, nem okostelefon.
2012. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Add el, vagy dobd ki a pi.csába ezt a f.st.


grat, hogy samsung néven bárki is megveszi ezt a f.st.

2012. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Okostelefon ez?


Ez egy sony ericsson k800-as érintőképernyővel, de még annál is xarabb.

2012. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, egyesek azt hiszik, ha már érintőképernyő van egy telefonon az már okostelefon. Ha meg samsung akkor főleg.


Tényleg a régi k800i-m jobb ennél...

2012. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rá van arra a kib.aszott dobozra hogy érintő képernyős okos telefon BA.MEG
2012. dec. 22. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ba. meg.


ez nem okostelefon.

Az meg, hogy mit ír rá a samsung...

2012. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előttem írták és nagyon találó volt.


ez egy k800-as sony ericsson érintőképernyős kivitelben.

Máskor kérdezz itt előbb, mielőtt veszel valamit.

2012. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mikey1988 ***** válasza:

Sajna tényleg nem okostelefon! Nemrégiben én is láttam, hogy például az Alcatel OT-720 dobozára azt írták rá, hogy okostelefon, pedig az csak egy sima, egyszerű, olcsó, WiFi-s érintőképernyős feature telefon! [Persze csak a Vodafone-os dobozon volt az írva!] Vagyis vigyázz, mert a dobozon, reklámokban vagy újságokban írhatják azt is egy nem okos-telefonra, hogy okos-telefon! Például az AUCHAN újságban nemrég az LG T3-ra is okos-telefont írtak, pedig az sem az [eleve az L3 az okostelefon és nem a T3/T385].


Okos-telefon a jelenleg gyártottak közül az, amin az alábbi operációs rendszerek közül valamelyik fut: Symbian/Nokia OS [Nokia], Android [Google], iOS [Apple], Windows Phone [MicroSoft], Bada [Samsung], Blackberry OS [RIM].

A Star 3-on meg csak egy Samsung által készített zárt rendszer van -- vagyis se nem Android, se nem Windows Phone és se nem Bada, amik a Samsungos okos-telefonokon vannak manapság!


Megjegyzés: Sokan szidják ezt a mobilt, vagyis ajánlott egy újat venni, mert sok baj van vele!

2012. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem véletelen szidják sokan...


A samsung néven, az s2 és most már s3 néven bármilyen samsungot megvesznek egyesek.

Tegyék, én kb. most már xarom le. Nem az én pénzem, baxxák el amire akarják...

2012. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem okostelefon.Ezt mindenki tudja.Mint ahogy azt is hogy a Samsung Star sorozatából telefont nem szabad venni mert nem okostelefonok révén kibaxott xarok.Annyi jó telója van a Samsungnak de egyesek mégis a legszarabbat veszik meg.Szedd ki belőle a SIM-et és dobd fel vaterára.Ha szerencséd van kapsz érte egy 10ezrest.
2012. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!