Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Xperia...

Mit gondoltok a Sony Xperia SL-ről?

Figyelt kérdés
A fiam most kapta meg ezt a telefont, és én már öreg vagyok ezekhez hogy meg értsem.. elég drága volt a telefon és tudni szeretném hogy megérte e a 90 ezret... köszi előre a választ!
2012. dec. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérte. Nem talált volna jobbat ennyiért.
2012. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xperia SL mit jelent?

Rengeteg Xperia telefon van, az SL a SimLock rövidítése, vagyis hogy csak az adott szolgáltató kártyájával használható.

P, T, U, vagy milyen modell?

2012. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, húú, ezt benéztem.

Ez az S modell újabb változata.

Akkor viszont megérte, persze csak ha nem használtan vette.:)

2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint én.:)

[link]

Itt vannak az árak, kártyafüggetlen készülékek.

2012. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bslayer15 ***** válasza:
Megérte.
2012. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Badsen válasza:

drága volt, én dec.17én rendeltem netről kártyafüggetlenül 83e-ért.

Egyébként nagyon jó telefon, a legújabb ROM-mal, és érdemes rá feltenni egy process-manager appot, pl All-In-One-Toolbox, ezzel már egész jól használható, akku is kibírja ezzel egy napig. A zenelejátszója szenzációsan szól, hallgattam a Galaxy SIII-at, az egy tompa dobozhangú valami ehhez képest. És jó a TV youtube távvezérelhetősége is. Várom rá a Jelly Beant-t, azzal még gyorsabb lesz, és az akkuidő is jobb lesz.

2013. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!