Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívás közben elsötétül a...

Hívás közben elsötétül a képernyő és semmire nem reagál? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
MyAudio s telefonom van, Series 5 Plus. Hiába nyomok bármilyen gombot, elsötétül és semmire nem reagál. Olvasgattam de semmi érdemi megoldást nem találtam a problémára. Promximity sensor hibát olvastam meg hardveres hibát, ilyen tippeket, de nem igazán tudom mit csináljak. Segítsetek légyszíves.

2012. dec. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívás közben miden telefonon kikapcsol a képernyő, hogy az arcoddal ne nyomd meg véletlen
2012. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. Nem jön sehogy vissza a képernyô, ha ott van a fejem ha nincs. Lehet szar a szenzor vagy nem tudom.
2012. dec. 26. 13:22
 3/3 anonim válasza:
nem tudom miért:S nekem ugyan ilyen telóm van fehér semmi baja.. azt mondják vagyis azt olvastam h sok samsungos izé van benne:D menjbe samsungba és kérded meg vagy valami keress egy szervizt majd ott megmondják mivan..
2013. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!