Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom (nokia lumia 920)?

Figyelt kérdés
Ha huzamosabb ideig nem használom a telefonom vagy nem nyomkodom, akkor kikapcsol és nem is reagál semmire. Nem tudom simán bekapcsolni, töltőn se kezd el töltődni pedig az akkuja nincs lemerülve. Egyetlen egy dolog működik ha 10másodpercig nyomom a a hangerő le gombot és a bekapcsológombot ilyenkor bekapcsol és működik, de szerintem ez a kikapcsolósdija nem normális dolog. Ötlet?
2012. dec. 25. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez másnál is jelenség.Frissitsd a szoftvert vagy szerviz.Ha a szoftverfrissités nem használ akkor szerviz.
2012. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol tudom frissíteni a szoftvert?
2012. dec. 25. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A számitógépre kell letölteni a Zune nevű programot.Vagy márkaszervizben frissitheted.A Zune kényelmesebb!
2012. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!