Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg csak 1 GB RAM-al...

Tényleg csak 1 GB RAM-al működik normálisan a WP8?

Figyelt kérdés
Januárban szeretném majd megvenni a Nokia Lumia 620-at,de azt olvastam,hogy mivel abban csak 512MB RAM van,kompatibilitási hibák fognak fellépni.Merjem megvenni vagy nézzek más telefon után?

2012. dec. 25. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább Androidos telefont vagy Iphone-t vegyél. Sokkal jobb és több alkalmazás is van rájuk és nincs ilyen sok hiba bennük.
2012. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
inkább mást,windows phone mindig szar,nem hogy inkább az új konzolról adnának infókat neeem inkőább ez a szar zárt rendszerrel törödik mindenki,szerintme nem jó tök zárt semmi normális játék nincs rá nem tidsz illegálisan rátenni játékokat zenéket meg ilyenket
2012. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki tudja!Én is arra fogom lecserélni az egy éves 710-emet.Ezen is ennyi van.Tehát amiket most használok az biztos jó lesz.Ezen én is agyaltam.Esetleg 1-1.5 év múlva már gond lehet de egyenlőre biztos nem lesz gáz.Nem tudom mostanában rászabadultak a GYK-ra az antiWP fanok?710 előtt Androidom volt,hát soha többet.Vannak az Androidnak előnyei,meg elég csúnyán hátrányai is,és számomra az előnyök már nem ellensúlyozzák a hátrányokat,ezért váltottam,és ezért lesz a következő telefonom is WP.Vannak ilyen emberek Boccs!Azért nem kell hisztérikusan szidni a WP-t,nem vagyunk egyformák.
2012. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Nem lehet illegálisan zenét tenni a WP-re?"Ezt hogy érted,magyarázd már el.Jaj Istenem!Van úgy 200 zene a telómon,szerinted mennyiért fizettem?Ismered a rendszert amit kritizálsz,vagy csak fájnak azok az emberek akik nem mennek a tömeggel,ill.veled?
2012. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Lehet szeretni a WP8-at de az tény, hogy a világ telefonjainak a 70%-án Android fut.

A WP aránya meg 3%.

2012. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tény,de ha egy kicsit otthon vagy benne tudod hogy ennek millió oka van.Androidot mindenre rá lehet húzni,még a kínai iPhone másolatokon is droid fut.(az vicces kép,láttam már olyat)Tehát imádják a gyártók.Az MS-nek hardware követelményei vannak,ezért nem lesz soha Vodafone Smart WP,meg 20ezres WP.Akkor ott van,hogy mikor a Nokia beszállt 0.5%-on volt.Azért mert volt két Samsung,egy Lg,egy HTC,meg talán egy ZTE WP7,és ez csak egy jó éve volt.Ahoz képest hatszor annyian használnak ma WP-t.Pumpálta is pumpálja is pénzel a Nokiát az MS.Android meg már akkor is rengeteg volt.Fiatal rendszer relative.Az jutott eszembe,mikor megnézel egy 8 csillagos filmet,és nem tetszik.Filmes berkekben mondják,miért nézted meg?Egyél sz.rt milliárd légy nem tévedhet!Persze a droid nem sz.r,nehogy berágj,csak szemléltettem,hogy ez nem bizonyíték arra hogy jobb is.Pl. a Pc-s Windows-nál állítólag az Apple rendszere sokkal jobb,ezt mondják azok akik használják,és értenek is hozzá,mégis valószínű Windows XP-d,Windows 7-ed,vagy 8-ad van a gépeden.Miért?Ennek is millió oka van.
2012. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alap dolgok 512 MB Rammal is elmennek. Egy ütősebb játék...na az lehet sírni fog hogy kevesli a Ram-ot.


apropó...fos a wp?? Miért lett akkora a kereslet iránta hirtelen, hogy kiapadt a t-mobile itthon belőle meg úgy világ szinten kiapadtak a boltoka wp8-ból? A Nokia is alig bírja magát utolérni.

A wp7 is megint megmozdult felfele az árak esése miatt.

Egy másik életstílus. Nem szar ez. Ja és a wp világszinten már 5%-os. Az androidé csökkent 0,7%-al.

2012. dec. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyit arról hogy gyenge a 620.

2012. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mióta érnek valamit is a szintetikus tesztek?

Attól még el van cseszve, mert nagyon zárt az egész.

2012. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de attól ilyen betonstabil. Am miért is zárt? Oké, hogy hivatalosan nem nyílt, de nyíltabb.
2012. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!