Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg csak 1 GB RAM-al...

Tényleg csak 1 GB RAM-al működik normálisan a WP8?

Figyelt kérdés
Januárban szeretném majd megvenni a Nokia Lumia 620-at,de azt olvastam,hogy mivel abban csak 512MB RAM van,kompatibilitási hibák fognak fellépni.Merjem megvenni vagy nézzek más telefon után?

2012. dec. 25. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát azért mondja a válaszoló,mert szereti az Androidot csesztetni,nyilván az sokkal nyitottabb rendszer,de instabilabb is.Érdekes az iOS is zárt rendszer,biztos az is el van cseszve,annak aki szereti "bütykölni" a droidot.Azért hozzá tehetné hogy NEKEM,SZERINTEM el van cseszve.Minden WP Vs. Android vitát le lehetne zárni avval,hogy valakinek ez a fontos,valakinek az.Voltam androidos is,csak megváltoztak az igényeim,hogy NEKEM mi a jó rendszer,ráuntam a fagyásokra,akadásokra,hogy nem tudom kontrollálni a futó alkalmazásokat stb.,már nem ellensúlyozta az hogy belemászhatok a rendszerbe,mint az állat.Sokan vannak így,ezért váltanak,úgy mint én is.
2012. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!