Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek a 17 éves lányotoknak...

Vennétek a 17 éves lányotoknak egy iPhone 5-öt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Szomszéd gyerek karácsonyra kapott, már ellopták tőle...
2012. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már? :O Az durva...
2012. dec. 26. 11:55
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Ennyiből autót is vehetnél neki...
2012. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Összeverték...ahhh, sajnálom. Én esténként ha megyek vhova a job zsebemben ott parkol a vipera...egyből beszarnak ha határozotta előkapom. Nem volt még rá példa..de májusban Nagymaroson a kis utcákban hajnali 3 órakor vertek össze minket...azóta ha érték van nálam, akkor védőeszköz is.

Tehát egy 150+Ft-os telefonhoz egy 3 000 ft-os védőeszközt is szerválnék ha este mászkálna. Tudom nem törvényes, büntetnek érte, de én egyszer megjártam az útját, de ebben az országban ahol a semmiért is késelnek...

2012. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

csodás országban élünk :)

Egy telefonos kérdéshez már fegyvertanácsokat is kaphatunk...

2012. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát nem kell vele villogni!
2012. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, utolsó, nem kell vele villogni, ahhoz, hogy ellopják (mondjuk iskolás gyereknek ezért nem vennék, nálunk még a tesizsákot is ellopták, nem hogy egy értékes telót és én elit gimibe jártam...) Elég, ha az utcán telefonálsz, metróról nem is beszélve vagy a munkahelyeden meglát az ételfutár, ezek után ha megvan az infó, van mit ellopni...
2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
jó persze értem én! de sok esetben szerintem az lehet a probléma hogy gyerek megkapja az új iPhonet és ezzel menőzik a népnek vigyázni meg nem tud rá! én is elit gimibe járok, 2éve van iPhone-om és (szerencsére) még megvan! de vigyázok is rá, nem is szoktam vele villogni! ha olyan környékre érek akkor meg valószínű hogy nem veszem elő, metrón meg minek telefonáljak ott is elteszem sőt az enyém még a Balaton Soundot is megjárta és nem lopták el és el se hagytam. Vigyázni kell rá! ha kiveszem a zsebemből utána nem az asztalra teszem, ha nem vissza a zsebembe. amúgy ha úgy nézzük, hogy még a tesi zsákot is ellopják akkor tök mindegy hogy egy iPHone-od van vagy egy szar Nokiád. szóval szerintem csak ennyi ha valaki tud rá vigyázni akkor kisebb az esélye hogy ellopják, jó ha valaki kifigyeli vagy megvernek az más...
2012. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!