Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lépek ilyen lassan...

Miért lépek ilyen lassan szintet a pou-ban? bővebben lent

Figyelt kérdés
kb.5 napja kaptam egy telót. letöltöttem a pout. most 11-es vagyok a barátnőm 2 napja kapott telefont és ő már 15-ös.. ez hogy lehet? pedig csomót játszok vele már nem tudok rajta mit csinálni.. hogy léphetnék GYORSAN könnyen szintet és hogy szerezhetek könnyen sok pénzt a játékokon kívül??

2012. dec. 26. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Most kajak ez az életcélod, hogy azzal a sz@rdarabbal hamarabb lépj szintet? Ezt nagyon bírom az emberekben, kapnak egy okostelefont, és mire használják?


JÁTÉKJÁTÉK, FÉJSZBÚK AAAAWWH


Pedig ennél sokkal többre is lehetne...

2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én 2 napja kezdtem és már 27-es szintű vagyok.

Sokat játszok vele, etetem, stb.

(mivel tényleg nagyon sokat játszok vele: Free Fall, Sky Jump) főként ez miatt lettem ilyen gyorsan 27-es szintű...

2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha felhizlalod, és lefogyaztod és ezt kb 5-ször megismétled amkor gyorsabban lépsz szintet.
2012. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
dzsízösz..
2012. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hétesen válasza:

Ha pénzt akarsz szerezni akkor a lépj a jobb felső sarokba ahol pénzed van, ott ad olyan lehetőséget h pl.: lájkold őket facebookon, twitteren és ha lájkoltad kapsz pénzt.

Ha pedig szintet akarsz lépni akkor vegyél: éhség potiont, 3 dinnyét és egy zsírégetőt és add be mindet ebben a sorrendbe.

2015. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!