Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom, előkerül...

Ellopták a telefonom, előkerült de belenyúltak a szoftverbe. Így is él a garancia?

Figyelt kérdés
Ellopták még novemberben, múlt héten megtalálta a rendőrség mert hogy tettem feljelentést azonnal és kiderült hogy aki ellopta beadta a nyugati aluljárójában egy mobiloshoz és valószínűleg ott csináltak vele valamit, aztán tovább adták egy vásárlónak. Na most lehet hogy csak sima szoftverfrissítést kapott de lehet hogy nem és attól félek hogy így elvesztettem a garanciát pedig októberi a telefon. Ha van rendőrségi papírom akkor is ugrott?
2012. dec. 27. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg igen. A te felelősségedre lopták el (amúgy vigyázz jobban!!!), szóval szerintem már nem garanciás.
2012. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Előző vagyok.

Ellentmondtam magamnak XD

NEM él szerintem a gari.

2012. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megmondod, hogy ellopták akkor nem fognak szemétkedni a garanciával.
2012. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg függetlenítették, már ha szolgáltatós volt.
2012. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:
Állítsd vissza az IMEI-t, a hálózatfüggést és a szoftvert a gyárira, és meg nem mondják, hogy piszkálták.
2012. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt a telót az extreme digital-ban vettem függetlenül és az imei szám nem változott semmit, ezért is tudta a rendőrség bemérni. Azért nem tudom hogy mit csináltak a szoftverrel mert ugyanolyan gyári állapotban kaptam vissza mint amikor vettem, gondoltam hátha csak egy sima frissítés. Felhívtam őket de átirányítottak egy újpesti szervízbe mert ott foglalkoznak ilyesmivel. Majd holnap felhívom azokat is.
2012. dec. 27. 17:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy amikor vettem akkor 2.3-as android volt rajta és rá pár napra frissítettem 4.0-ra, most meg úgy kaptam vissza hogy 4.0.4 van rajta.
2012. dec. 27. 17:49
 8/11 Golan Trevize ***** válasza:
Azzal önmagában biztosan nem buktad a garanciát.
2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak nem biztos hogy sima frissítést kapott.
2012. dec. 28. 14:29
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:

Az teljesen mindegy, magában az eszközben nem történt olyan beavatkozás, ami miatt a garanciát buknád.

Természetesen, ha szoftveres probléma lesz, akkor nem fogják ingyen megcsinálni, ha nem gyári szoftver van rajta, de ha teszem azt, elromlik a kijelzője, akkor garanciában cserélik a kijelzőt.

2012. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!