Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Nagyon meg vagyok...

Mit tegyek? Nagyon meg vagyok ilyedve. Fel akartam tenni egy romot a telómra (x10 mini) és sikerűlt is, meg minden (bőv lennt! )?

Figyelt kérdés
(install update. Zip from sd card -> yes, install update. Zip from sd card -> majd reboot phone és Itt jön a gáz) A telefonom nem csinál semmit. Megjelenik a sony ericsson felirat és újraindú, megint és megint. Ezt meddig fogja csinálni?? És mit tegyek vele ,hogy ne csinálja??

2012. dec. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximum ijedt lehetsz :-)


Tedd vissza a gyárit flashtoollal akkor rendben lesz. Valószínűleg valami olyan romot akartál feltenni amihez nem jó a gyári kernel.

2012. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MayDay86 ***** válasza:

semmi baja a telódnak! Csak bootloopba van.ez azt jelenti hogy nem tudja a szoftvert be tölteni. Ez lehet azért mert nem megfelelő a kernel, vagy mert nem jól raktad fel a romot. Ajállanám a seria.hu oldalt. Nekem anno az X10(nagy) sokat segített.

UI: Valszeg az volt a baj hogy update.zipre nyomtál.

xrecowerinél és CWM-nél is Így kell:

install zip from sdcard

choose zip from sdcard

utána kiválasztod hogy melyik mappába raktad a romot rámész telepíted és kész.

Persze vannak olyan romok is ahol azt írják hogy ugy rakd fel mintha a biztonsági mentésből raknád vissza a telót. Ha ezt nem tudod mi akkor bemész a CWM be vagy az x-recoveribe keresel olyat hogy backup and restore rányomsz utána arra hogy backup. lement mindent és nem kell attól tartani hogy elveszett valamid mert ha esetleg nem tetszik a rom akkor vissza rakod a mentés de akkor a restore ra nyomsz. Ha a mentés kész ujra indítod a telót rádugod a gépre bemész a memkariba és lessz ott egy mappa az a neve hogy clockworkmod-backup-és lesz ott egy hasonló 2012-11-28.19.44.30 abban van a mentésed. Amit letöltöttél azt fogod és hasonló nevű mappát csinálsz és abba rakod be. Utána CWM backup and restore restore kiválasztod melyik volt az "ujj" és restore. jahh és ne .zipbe rakd be hanem csomagold ki a zipet.

UI: Viszont a kernelre mindig oda kell figyelni romolásnál nehogy megint bootloop legyen. Ha hosszura sikerült bocsi rem. tudtam segíteni. További minden jót!

2012. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:
ROM updatenél/cserénél nem árt törölni a cache partíciót és a Dalvik cahce-t sem...
2012. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!