Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó az Android internet...

Mire jó az Android internet nélkül?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha nincs egy androidos készüléken internet, akkor hogyan lehet kihozni a telefonból a legtöbbet?

2012. dec. 28. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb semmire.

Max játszol rajta olyan játékkal, amihez nem kell net.

2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mikey1988 ***** válasza:
Esetleg otthon megoldod a WiFi-t, amihez normál internetre azért szükség van. Vagy olyan helyen használod a WiFi-t internetezésre, ahol ingyenesen és szabadon el lehet érni.
2012. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet meg fogsz lepődni, de lehet vele telefonálni, SMS-t küldeni és fogadni...

Sőt, rengeteg hasznos alkalmazás van amihez nem kell net.

Valamint a telefonon lévő fájlok megnyitásához sem kell internet.

GPS-hez se kell internet, azt is tökéletesen lehet használni.

Vagy például lehet zenét hallgatni is.


Most csak ennyi jut az eszembe. De biztos van még rengeteg dolog.



Volt pár hónapig mobilnetem. De mivel sok értelmét nem láttam(ki tudok bírni akár napokat is internet nélkül) és nem is használtam sokat így inkább lemondtam.



És valahogy nem értem meg az olyan embereket akik egész nap a telefont bámulják. Aztán hazamennek és a számítógépet bámulják...

2012. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi midndenkinek
2012. dec. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!