Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek köszönhető a folyamatos...

Minek köszönhető a folyamatos egyenlegcsökkenés?

Figyelt kérdés
Az iPhone 4-em 2 nap alatt majdnem 5000Ft-ot vett le a kártyámról. Mi miatt lehet ez? (a netet csak akkor használtam ha volt wifi) Ha valaki tud segítsen légyszíves, mert nagyon fontos lenne. Köszönöm
2012. dec. 28. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a háttér frissítések szedik le a pénzt. Nem volt még iphone-om de androidon ez szokott a gond lenni.

Le kell kapcsolni ha lehet teljesen a mobil netet.

2012. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak annyi lenne meg a kérdésem, hogy én úgy tudom, hogy ha a netet lemondom a telefonról akkor az nem befolyásolja a WiFi-t, tehát az ugyanúgy fog működni mint eddig, igaz ez?:)
2012. dec. 29. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ez így van de nincs olyan lehetőség hogy kikapcsolod a mobil netet teljesen és akkor nem kell lemondani a szolgáltatást ami bármikor jól jöhet?

Androidin ezt egyszerűen meglehet oldani, iphone-on nem volt még de valószínűsítem hogy ott is csak van valami ilyen.

2012. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! Megoldódott a probléma. El kellett küldeni a -netstar-ot a 1430-as számra. Ekkor deaktiválták a mobil netet. Semmi változás nincs a telefonon vagy az alkalmazásokban, csak annyi hogy ha nincsen WiFi ls felmennék a netre akkor kiírja hogy nincsen kapcsolat!
2012. dec. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!