Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s Szeretnék külföldről...

IPhone 4s Szeretnék külföldről (még nem tudod honét) behozni, hátha olcsóbb. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem volna, hogy Én külföldről hoznék be Iphone 4s telefont, akkor meg lehet-e oldani úgy hogy Mo. menüt rárakni, úgy hogy garancia ne vesszen el ha sikerül függetleníteni ? Vajon mennyibe kerülhetnek ezek, és hol tudnak ebbe Nekem segíteni? stb.... Bármi értelmes válasz érdekelne! Köszönöm!

2012. dec. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhonnan veszed van benne magyar nyelv. És ha független, itthon is működni fog.
2012. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így nem jo ahogy tervezed. Ugyan nem tudom hogy újat vagy használtat akarsz e venni, de ftételezem hogy újat ha már garanciáról van szó, es magamból kiindulva én nem vennék használtat.

Ha újat szeretnél ami nem független es majd te fuggetlenited ( amit egyelőre nem is lehet) akkor az azt jelenti hogy előfizetéssel van egy külföldi szolgáltatótól es attól pedig nem fogsz tudni venni. Max előfizetéssel.

Ha pedig nem előfizetéssel akarod akkor a telefon ígyis úgyis függetlenül kapod meg gyárilag. Viszont nem olcsó.

2012. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!