Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki rendelt már esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NadrieN kérdése:

Valaki rendelt már esküvői ruhát interneten külföldről? Van e valamilyen tapasztalata? Sokan mondják hogy nem érdemes . Viszont jóval olcsóbb! Ha valaki tud segíteni ebben megköszönném!

Figyelt kérdés

2011. dec. 7. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha két nappal az esküvő előtt megjön és kiderül hogy nem férsz bele akkor annyira azért nem nagy élmény szerintem:D Esküvői ruhákat fel szokták szeretni próbálni az emberek, valszeg ezért nem rendelnek sokan.


Úgy tudom elképzelni, hogy itthon kinézel egyet, méretet, színt, stb., és ugyanazt megpróbálod megrendelni valahonnan kintről.

2011. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha konfekció méreted és szabályos alakod van, akkor jókat is kifoghatsz. Ha már van egy kis testi "hibád"(pl nekem a mellemnél kétszámmal nagyobb ruha kell, mint a csípőmnél és ezért inkább csak kétrészes dolgokat tudok hordani), akkor már jobb otthon keresgetni.

Ha véletlenül mégis netes vásárlásra adod a fejed, akkor google-ba írd be az illető cég nevét és aprólékosan olvass át minden hozzászólást. Ha csak 25%-ban is rossz tapasztalatok jönnek, akkor már nem szabad náluk vásárolni. Az amerikai cégeket meg jobb kerülni, mert az többnyire átvágás.

Tapasztalat. Én szinte minden vásárlásomat neten végzem.

2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősöm onnan e-bayről rendelte valahonnan messziről, és nagyon szép volt :)


amúgy ha ilyen helyről rendelsz, biztos ami biztos, érdemes úgy rendelni, hogy 1-2 hónappal az esküvő előtt megérkezzen, és akkor még lehet korrigálni...:)

2011. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem merném! És tavaly be is igazolódott a félelmem. Ismerős netről rendelt. Amikor megérkezett a ruha, akkor derült ki,hogy számos helyen nem passzol. Hetekig tök ideg volt és járkált a varrónőhöz. Meg is látszott a végeredményem,hogy mennyit volt babrálva.

Igaza van a válaszadónak, ha nem konfekció méreted van, akkor nagyon kockázatos.

2011. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Mi az a konfekcióméret?

Bocsi az offért, de fogalmam sincs róla, és kiváncsi lennék, nekem az van-e.

2011. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

utolsó: a konfekcióméret az, hogy tudod, hogy neked 36/38/40 stb... a méreted, és azok a ruhák tökéletesen passzolnak rád.


én sem merném egyébként külföldről rendelni. persze, ha tudod, hogy neked AZ a ruha kell, és jól is fog állni, akkor igen.

2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy az egyben 36-os méretem van, viszont én nem vennék meg úgy menyasszonyi ruhát, hogy nem láttam magamon. Nekem nem ér annyi nyűgöt, hogy mi van, ha nem úgy áll, nem tetszik magamon, stb.
2011. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem mernék így ruhát rendelni. Jobb ha felpróbálod, persze lehet, hogy ugyanazt a ruhát megkapod külföldön, de nem biztos, hogy megéri.

Én itthoni szalont néztem ki, ahol az álomruhát megtaláltam, mikor felpróbáltam szörnyű volt. Ugyanott megtaláltam az igazit, és nem bántam meg. Az esküvő előtt néhány nappal még fel kellett varrni a ruha aljából, mert annyit fogytam deréktájon, hogy a szoknyarész hosszú lett.


Ha keresel egy jó varrónőt, akkor olcsón lehet egy jó ruhád, ill. egy tavalyi modell lényegesen olcsóbb. Annó az enyém is az volt, ha nem mondom senki nem tudta volna. Jól éreztem magam benne, és mindenki mondta, hogy gyönyörű a ruha.

2011. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Én nem is amiatt aggódnék, hogy nem áll jól, hanem hogy vajon tényleg azt kapom-e ami ott van a modellfotón, vagy egy silány utánzatot. Ezek a jóval olcsóbb ruhák valószínűleg fotó alapján vannak utángyártva, és rém közönségesen festenek az eredetihez képest. Nézz körül a vaterán, sokan árulják az álomruhájukat, és köze nincs a modellfotóhoz, amit persze első helyen raknak ki.


Amúgy én is a Vateráról rendeltem ruhát, de csakis olyanokkal foglalkoztam, ami nem modellfotós volt, hanem a tulaj fényképezte le.

És sikerült kifogni a világ legszebb ruháját. Pedig készítettem magam, hogy lehet hogy csalódni fogok, a kép biztos sokkal szebbnek mutatja, de amikor kibontottam a dobozból, majdnem elájultam, annyira, de annyira gyönyörű!!! Mondjuk tény, hogy rám kell igazítani, de igazság szerint ha 100 szalont jártam volna végig, akkor is rám kellett volna igazítani a ruhát, mert nem átlagos az alakom: nincs semmi mellem és szörnyen sovány vagyok.


Szóval én azt javaslom, csak olyan ruhát vegyél meg, ami biztosan nem utánzata lesz a fotónak, hanem ő maga lesz a fotón. Ha elég jól ismered az alkatodat, hogy neked mi áll jól (pl. ne akarj habos-babos hercegnőit ha 100 kg vagy és ne akarj cicikirakósat és vállpántnélkülit ha nincs melled), ha leméreted a fő paramétereket: mellbőség, derék, vállszélesség, ruhahossz, ruha pontos színe (hófehér, ivory, stb...), akkor azért kifoghatsz valami csodát. Nekem legalábbis itt van a szekrényemben, még mindig alig hiszem el, igazi királylányos, suhogós, pont amit kerestem.

2011. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szőkeség" válasza:
57%
Rendeltem..igaz belföldről, de nagyon nem ajánlom... 1.5 éve megrendeltem egy 15. kerületi hölgytől ( Fruskána néven hírdet, de ha valakinek kell több kell Móninak hívják s nyugodtan keressen meg :)) )2 db ruhát..a pénzt elvette..ruhát soha sem kaptam cserébe egyet sem. Feljelentettem rendőrségen, ahol annyit megállapítottak, h jogos a követelésem vele szemben, s próbáljam meg visszaszerezni a pénzem....most behajtócég van az üggyel megbízva, akik ettől a csodálatos nem minősítem hölgytől egyenlőre 1 vasat sem tudtak kicsikarni...ennek ellenére még most is hírdet s árulja a ruháit, ruhámat (amit egy hírdetési fotóján láthattam, h igen megérkezett csak nekem elfelejtette átadni) ..ki tudja még rajtam kívűl még hány embert akar így lehúzni.... azóta az én esküvőm megvolt..gyönyörű ruhában hozzáteszem, amit az esküvő kiállításon megvettem s meg is kaptam nem csak a pénzemet vették el. Szóval egy nagy NEM , még ha belföldi rendelésben is gondolkodsz...
2012. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!