Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsaptak közületek valakit...

Becsaptak közületek valakit külföldről, Angliából küldött, olcsóbb Stokke babakocsival?

Figyelt kérdés
Állításuk szerint a gyártóval állnak kapcsolatban, és jóval olcsóbb, mint nálunk. Nem kell előre utalni.
2012. ápr. 29. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mennyivel olcsobb? Mert ha mondjuk 300e akkoraz gyanus.
2012. ápr. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Hát elég sok dolog jóval olcsóbb külföldön.De,ha nem kell előre utalni,akkor amikor meghozza a futár kicsomagolod,átnézed és csak utána rendezed a vételárat,ha meg problémád van,akkor egyszerűen visszaküldöd.Ez egyébként bármilyen utánvéttel rendelt csomagnál szabályos eljárás,sok helyen fel is hívjákrá a figyelmet,hogy csak akkor vegye át a csomagot ha mindent rendben talált.
2012. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

De a csomagot kibonthatom, mielőtt fizetek?


120 ezer körüli az ára.

Western Unionos fizetést kérnek, szóval nem konkrét utánvét.

Akkor kell fizetnem, ha megvan a csomagom, és minden rendben van.


Arra is gondoltam, talán butaság, nem lehet, hogy hamisítvány ilyen olcsón?

2012. ápr. 30. 12:16
 4/33 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg nagyon olcsó.De elvileg kibonthatod a csomagot mielőtt fizetnél.Most néztem a neten a legolcsóbb Stokke explory amit találtam az 220eFt körül van átszámolva.
2012. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Ez az, és ez nem basic, complete.


Mit gondoltok?

2012. ápr. 30. 20:33
 6/33 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mindent kínában gyártanak,tehát velük vannak kapcsolatban,ezért ilyen olcsó.

Van egy ismerősünk,aki sok mindent hozat be onnan és eladja, na ő mondta hogy ez így működik.Ha egyesével lehetne tőlük rendelni, akkor mi is vettünk volna peg perego uno-t 80helyett 20ért....

2012. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
A Stokkét tudtommal nem Kínában gyártják, hanem Norvégiában és Hollandiában. Csak szerződött partnerek árulják a termékeket, ezért az árfekvésben nincsenek jelentős eltérések. A túl olcsón árult babakocsik szerintem gyanúsak, de ne legyen igazan!
2012. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy konkretan honnan rendeled? Eseteleg ebay? Csak azert kerdezem mert Angliaban elek es megneznem neked szivesen az oldalt hatha latok valami nem odaillot. En itt vettem a kisfiamnak ezelott egy bugaboo markaju babakocsit es joval olcsobb mint otthon es nem hamisitvany. Atszamitva 90ezer forintert vettem, a mai napig hasznaljuk. De en termeszetesen en itt lakom es ugy mentem el ertem, megneztem es rabolintottam.
2012. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
ezkínából jön, nzd meg pl az alibaba-n vagy a dhgate-en
2012. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező(és mindenki aki olcsó kínai "Stokke-t"akar venni!


Tudom nem az én dolgom,senkinek nem látok a pénztárcájába,de miért akartok gagyi,rossz minőségű,koppintott babakocsit venni?Kidobobjátok a pénzt a nagy semmire,lehet,hogy pár hónap múlva szétesik a kocsi...


Ha már "álmodoztok"a Stokke-ról,akkor miért nem veszitek meg az eredeti normális,valódi Stokke Xplory vagy Stokke Evo kocsit?


Ha meg nincsen eredeti Stokke-re pénzetek,akkor miért nem vásároltok egy olcsóbb,de minőségi márkás babakocsit?Persze nem a lengyel gagyi Bergonra,meg hasonló kocsikra gondolok.


Mi most vettünk egy Stokke Xplory babakocsit,Brendon áruházból,extrákkal,és higyjétek el megéri az árát,nemhiába ilyen árfekvése van ennek a kocsinak.Nem csak reklámhúzás mert valóban a jelenleg forgalomban lévő legjobb kocsi a világon.Most,hogy használjuk,már merem állítani ezeket!320.000ft volt extrákkal nagyon sokat spóroltunk rá,de legalább úgy tolom az utcán,hogy tudom,eredeti és a Brendon nem csapott be.


Ne vásároljatok sz@r utánzat babakocsikat!Ez olyan,mint amikor valaki villog az utcán a hamis Chanel vagy Louis Vuitton táskájával,közben aki ért hozzá,az látja,hogy kínai és nem eredeti.Vagy a hamisítvány adidas,Nike,stb termékek.Akkor inkább az olcsóbb eredeti termékek,mint egy gagyi nem?

2012. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!